Yardım lütfen...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve basayev2323 tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ben 19yasinda 1.80 boyunda tahminimce 100kilo oluşumdur o kilodayim üniversite sınavına olduğu için spor yapmıyorum düzgün beslenmiyorum fazla bi ara spora gittim o zamanda bu kilolardaydim zayıfladim sonra tekrar kilo aldım bu sefer.veremedm sıkıntı çektim takviye aldım l karnitin ve cla o sırada ağırlık antremanlarida çalışıyordum sonra maddi sıkıntılardan dolayı bıraktım sporu ve ise girdim işten eve gelince de mecbur insan kendine odul vermek istiyor dayiyor aburu cuburu öyle öyle 84 ten falan 100 oluşumdur . arkadaşlar şimdi ben napmam lazim ben çok düşünüyorum bu konuyu artık çok takiyorum ve sağlıklı düşünemiyorum sizin altın bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacm var lütfen yardım edin.

2. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
  3. sametoprakci

sametoprakci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Muhasebe - uzaktan eğitim
    Yer:
    İstanbul
    Kilo vermek için En İyi spor salonu Mutfaktır. o yüzden kafanda kilo vermeyi koyduysan ödül günü felan olmamalı en iyi ödülü vermişsin zaten kendine bu zamana kadar. Diyet yapıcaksın spor yapıcaksın dinleniceksin düzgün bilgiler alıcaksın.

4. FatihinTorunu

FatihinTorunu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İlk önce kilo vermeyi kafaya kesin olarak koyman lazım.,Sonrasında ise alman gereken kalori miktarından az almaya başlamalısınız.
    Sonrasında ise yürüyüşlere başlamalısın

5. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kilo verme olayının mutfak kısmını ayarliyamiyorum hiç bi zaman maddi sıkıntılarım var evde ne pişerse yiyorum saat kacta pişerse bazen 8 bazen 9 da oluyo bu konuda ne yapmam lazim

Sayfayı Paylaş