Yardım Lütfen YAS 14

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Taylor Lautne tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Taylor Lautne

Taylor Lautne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba 14 yaşındayım boyum 1.70 kilom 53.. Yaşıtlarıma göre ince ve celimsiz görünüyorum bu yüzden daha iri görünmek istiyorum ve aynı zamanda boynum sürekli öne doğru eğik bir şekilde duruyor bundan çok rahatsız oluyorum... irileşip kilo alırken kaslanmak en büyük hayallerimden biri sizden yardım istiyorum evde 2X2KG olmak üzere dumbellerim bir plates topum ve birde mekik çekmeye yardımcı olan bir aletim var (ab rocket gibi) buna göre nasıl çalışabilirim???

Bir sporla ugrasmıyorum buyüzden BB yi seçtim yaşıma göre neler yapabilirim ???

bu arada prakten diye bir şurup varmış onu kullanmalımıyım ? sorularım bu kadar cok teşekkür ederim

2. Crank

Crank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben diğer sorularına tecrübeli olmadığım için cevap veremeyceğim

prakten şurubu kesinlikle kullanma neden diyorsan bir sürü yan etkileri var inanmıyorsan işte

PRAKTEN(ŞURUP)
    Yan Etkileri:
    Antihistaminiklerle en sık görülen advers reaksiyonlar: Sedasyon ve geçici karakterde uyuklama, ağız, burun ve geniz kuruluğu, bronş salgılarında kalınlaşma, baş dönmesi, koordinasyon bozukluğu, yorgunluk, huzursuzluk, eksitasyon, paresteziler, perspirasyon artışı, halüsinasyon, anoreksi, diyare, ekstrasistol, kabızlık, göğüste sıkışma, allerjik deri döküntüleri, anafilaktik şok, görme bozukuğu, agranülositoz, trombositopeni, lökopeni.

eğer hale daha inanmıyorsan google
    prakten yan etkileri yazıp okuyabilirsin

kilo almak istiyorsan beslenme bölümünü oku kilo almakta zorlanıyorsan weight gainer kullan

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
  3. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Forumda flexorun evde dumbell ile çalışma programı var onu uygulayabilirsin

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş