Yardım LÜTFEN.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Stiff tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Stiff

Stiff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhabalar, hepinize iyi günler. abilerim, kardeşilerim, sayın hocalarım.

benim bir kaç sorum olucaktı cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

yaklaşık 3 senedir bu sporu yapıp yapıp bırakıyorum malesef bi türlü istikrar sağlayamadım, daha öncesinde wu-shu geçmişim var 4 yıllık, alt yapım hazır gibi birşey. göğüslerim omuzlarım gerçekten iyi durumda. 2 hafta önce tekrar başladım ve sanırım istikrarı biraz fazla sağladım öyle ki her gün antreman yapıyorum. her sabah kalkıyorum 5 fix yumurta peynir salam sucuk vs vs.. günde kesinlikle en az 4-5 tabak pilav makarna yemeklerden bi süre sonra muz fındık fıstık vs. akşamları yatmadan önce tonbalığı falan. kısacası beslenmeme çok dikkat ediyorum.
    vakit sıkıntım olmadığı için ben her gün gelişmesini istediğim bölgeleri çalıştırıyorum, özellikle göğüs, omuz ve kol antremanlarını kesinlikle aksatmamaya çalışıyorum antremanım 2 saat falan sürüyor. ayrıca yenilenmeyi hızlandırmak için amino asit kullanıyorum.

ve bugün bi arkadaşım kasları yakarsın gibisinden bir laf etti. ben göğüs kol çalışmadığım zaman kendimi nedense mutsuz hissediyorum, ayrıca antremana başlamadan önce yorgunluk hissetmiyorum yani kendimi oldukça zinde ve hevesli hissediyorum.

sizce bu şekilde güzel beslendiğim halde böyle çalışmanın bir zararını görür müyüm? ya da antremanı bölsem, ama her antreman sonrasına şınav eklesem olur mu? önerilerinizi bekliyorum, tekrardan teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Nisan 2014 ---
    UP+
    UP +

Son düzenleme: 3 Nisan 2014
  2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hergün gogus omuz mu calisiyorsun
    Haftada 4 gün antreman yapmalisin eger cok iyi besleniyorum cok süper supplement desteğim var diyorsan 5 olabilir ileri seviyede. Vaktim var canım sıkılmasın diye hergün gogus omuz calisirsan bu sen başladigin noktadan daha geriye göturur. Antremanlarin 1 saati geçmesin programini paylaşirmisin.

3. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Forumu arastirip acilen bir program hazirla kendine.

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Blonde bunu beğendi.
  4. Stiff

Stiff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kısacası bu şekilde çalışmak tam bir facia diyorsunuz, birazdan çalıştığım spor salonuna gidicem ve kendime bir program hazırlatıcam. geldiğimde paylaşırım programı artı ve eksi yönlerini söylersiniz, çok teşekkürler görüşürüz.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş