Yardım edin Multipower Supergainer acill

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sabırlıyım tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sabırlıyım

Sabırlıyım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam öncelikle arkadaşlar bu sporda 1 seneyi doldurdum daha amatörüm ve bulundugum şehirde donanımlı hocanın olmadıgına inanıyorum ve yeterli bilgi ve tatminlik alamiyorum şimdi konumuz şudur Ben 1.86 boyunda 90 kiloyum yağım var ama vücüdumda fena değil kas acısından salon hocama sordum ne kullanıyım multipower supergainer ve bcaa verdi bcaa tamamdır ama bu gainer nedir ne değildir kilo aldırıcı yazıyor internette. iyi hoş ama benim kilo almaya ihtiyacım yok aksine zayıflamaya ihtiyacım var 100 lira verdim bu ürüne yanlış mı yaptım acaba ürünüde açtım şimdi iade almazlar. adam bana sattı bunu al kullan kütle alırsın diye ama korkuyorum gereksiz kilo almaktan bu konuda bana destek ve yardımcı olursanız teşekkür ederim. forumda yeni oldugum için konuyu nereye açacağımı bilemedim şimdiden cevaplayanlara teşekkürler saygılar.

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba,

yağ oranı yüksek bir bünyeye kilo aldırıcı tavsiye etmek ve satmak paragözlük + cehalet kombosuyla gerçekleşebilir ancak. Size tavsiyem ürünü hocanıza iade edip paranızı isteyin bunun yerine forumdaki proteinler kısmındai yorumlara okuyup kendinize uygun ve makul bir whey protein almanızdır.
    Açmış olduğunuz başlık daha önceden açılmıştır, bu yüzden başlığı kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş