Yardım edin lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pabloemilioescobar tarafından 23 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pabloemilioescobar

pabloemilioescobar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 1 yildir duzensiz olarak bodybuilding yapmaya calisiyorum ilk zamanlar kotu bir salondaydim orada baslangic icin hic uygun olmayan bir programi yarim yamalak yemeğe dikkat etmeden yaptim daha sonra spor salonunu degistirdim ve baslangic icin uygun olan bir programi 3 ay kadar düzensiz yaptim tekrar duzensiz derken her hafta 4 kez gitmem gerekirken bazen 2 kez bazen 3 kez gittigim oluyordu bu yuzden duzensiz diyorum ve yani sira yemeklerime hic dikkat etmiyordum neyse baslangic seviyesini atlattigimi dusunerek yeni bir program arayisina gectim bunun icin spor hocasiyla baglantiya gectim salondaki fakat yeterli kadar ilgili degildi ve verecegi programin bana yine faydasi olmayacak basic programlardan olacagi kanaatine vardim aslinda bilgili bir hoca fakat detayli ve guzel program icin personel trainer lik almami istiyor istedigi miktar da bana biraz pahali geliyor 6 ders icin 500tl istiyor yemek ve spor programi icinde bende bu miktari zar zor topladim fakat vermek istemiyorum bunun yerine istedigim programi elde edebilmenin bir yolu var mi kendim yapmak istiyorum ama yeteri kadar bilgili degilim mesela ben vucumdaki kilolari yani yaglari kasa cevirmek istiyorum ekstra kilo almadan bu yuzden bol proteinli yine de beslenmeli miyim vesayre bir suru bulamadigim soru var sizden istedigim istedigim vucuda en hizli ulasmanin baska bir yolu var mi internetden ozel egitmenlik almayi dusundum fakat onlarda gercek hayat da yardimci olamiyacaklari icin pek saglikli olamaz diye dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş