Yardım edin lütfen

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Justdoittt tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Justdoittt

Justdoittt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim ve 3 sene amatör olarak çeşitli futbol takımlarında oynadım. Tam sınav senemde sakatlamdım ve sınav senesi olduğu için ameliyat olamadım. 1 sene boyunca sakatlık ve sınavla uğraşırken 30 kilo kadar aldım bunun 12 kilosunu hoca yardımı olmadan yemekten kısarak verdim. Kalan 18 ide bir hoca yardımıyla vermek için spor salonuna kayıt oldum. Hoca bana yemekten kısarak değilde definasyon diyeti yapmamı söyledi. Malumunuz bu diyette sürekli yemek yeniyor. Benim merak ettiğim şey ise, ben eski kiloma gelip eski hızıma kavuşarak futbola dönmek istiyorum. Hocanın bana verdiği diyet beni eski kiloma kavuşturur mu? Su an kilom 88 ve 70 kiloya düşmek istiyorum. Boyum ise 1.72. Şimdiden teşekkür ederim.

2. SeGo.

SeGo. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocan sana kilo vermen için bi program vermiş işte onu uygulamalısın. İnşallah başarılı sonuçlar elde edersin. :)

3. Justdoittt

Justdoittt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnsal
    insallah. Tesekkur ederim. Uygulamaya baslayacam ama bu yiyerek zayiflamak isi kafama takiliyor. Eger uygularsam beni eski kiloma kavustururmu? Simdiden tesekkurler

4. SeGo.

SeGo. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiiki yiyeceksin zaten yediğin yiyecekler kilo yapmayan yiyecekler olucak. Bu yüzden sabır ve azimle eski kilona kavuşmanı diliyorum.

5. Justdoittt

Justdoittt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim verdiginiz bilgiler icin. Uygulayacağım. Bende eski kiloma kavusmayi umut ediyorum. Bakacaz artik

Sayfayı Paylaş