Yardım edermisiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkinkurtpinar tarafından 2 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkinkurtpinar

berkinkurtpinar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba yaşım 17 spor yapmaya 13 yaşımda başlamıştım ama 2 sene sonra bırakmak zorunda kaldım astım yüzünden yaklaşık 1 ay önce tekrar başladım başladığımda 55 kiloydum şuan 60 kiloyum çok fazla yemek yiyorum ama kilo aldığım halde bir gelişme göremiyorum ne yapmam gerekiyor ?

http://i.hizliresim.com/B8NjEj.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZYplW0.jpg

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    1 ayda ne bekliyorsun ki kardeşim?

3. berkinkurtpinar

berkinkurtpinar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forumda biraz araştırma yaptım 14 15 günde az da olsa gelişme görenler var ?

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Kişiden kişiye farklar olabilir ayrıca emin ol 14-15 günde hiç bir fark olmaz kas olarak ha olursa 14-15 günde 4-5 kilo almıştır çok çok iyi beslenerek olur ama kas ile alakası yok yine ayrıca fotoğrafların çekiş açılar ve gelen ışık aynı olmadığı için fark varmış gibi de görünebilir. Bu spor sabır işi sabredip sen bi önce 6 ayını sonra 1 seneni tamamla bak neler oluyor gör.

5. berkinkurtpinar

berkinkurtpinar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok fazla kilo alıyorum sanırım spora başladığım da 55 kiloydum yaklaşık 1 saat önce tartıldım 61.2 olmuşum düzenli besleniyorum spor salonundaki hocaların dediği şeyleri yemeye gayret ediyorum birde protein tozu vardı eskiden kalma onuda kullanıyorum sence bu kadar kilo almam normalmidir ve böyle devam edersem kas yerine göbeğim mi olur ?

6. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Boyun kaç? 170 ve üzeri ise korkmana gerek yok. 70 kilo bu spor için alt seviye demek. benim avatarımdaki fotoğraf sporu bırakmadan önce ve orada 56 kilo felandım 70 olsaydım olacak hacimi sen düşün. Kısacası antremanına devam et hedefin 70 kilo olsun şeker değil kompleks karbon tüket fast food ve yağdan uzak dur ama öyle kilolu birisi gibi de sakınmana gerek yok. şuan konuşmak için erken bi 5 ay daha geçsin öyle konuşulur bunlar. Merak etme 2-2,5 aydan sonrası artık normal düzene biniyor ve o sabırsızlık gidiyor gün felan saymıyorsun bi bakmışın 6. aya gelmişsin.

7. berkinkurtpinar

berkinkurtpinar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 1.74 fikirlerin için çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş