Yardım eder misiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cordelia tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar bende 3. ayımı devirmek üzereyim ve maddi imkanım optimum gold wheyden başka bir ürün daha kullanmamam müsade ediyor. Sizce bu ürünüm amino mu olmalı yoksa yağ yakıcı muscletech hydroxycut elite mi olmalı ? Amino hakkında pek fikrim yok marka da bilmiyorum. Göbek bölgemdeki yağlardan rahatsızım. Bu hafta kardiyoya da başlayacağım nasipse. Arkadaşlar konuyu açmamın sebebi ukalalık değil bilgi almak yardımederseniz sevinirim. Sanırım konun açılacağı en uygun yer burası idi. Hemde 9-10 ay sonraki halime karşılaştırırım :) [​IMG] [​IMG]

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi çok arada bir şey olmuş senin sorduğun.Amino mu yoksa hydroxycut mu ? İkisi birbirinden uzak şeyler.Öncelikle yapmak istediğin şey tam olarak ne bunu bilmelisin.Aminolar bile aralarında çeşit çeşit değişiyor amaca göre.Ben yine ufak bahsedeyim sana hydroxycut'tan.Termejonik bir yağ yakıcıdır.Vücut ısısını arttırarak yağ yakımını amaçlar.Termojeniklerin çalışma prensibi budur.Bana sorarsan çok gerekli mi ? Değil.Ben de kullandım.Ancak yağ yakımını hedefliyorsan bu işin çok çok büyük bir kısmı beslenme.Ondan sonra da cardio.Yağ yakıcılardan mucize beklemek yanlış.Bunlar sadece senin yağ yakımına katkıda bulunur.Sen beslenmeni düzene oturtmadığın sürece yerinde sayarsın.Yani sana diyeceğim şey;Kafanda ne istediğine karar ver ve ona göre bir yol izle.Kolay gelsin.İyi sporlar.

3. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    elindeki ürün şimdilik yeterli bence belirli bir gelişimden sonra 2. ürün için karar versen daha iyi olacaktır :)

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!
    Bu bölümde başlık açabilmek için V.G. de 6 ayınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş