Yardım eder misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fakkaya22 tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abiler ben 14 yaşındayım boyum 1.60 Kilom 47
    Ben 7 yaşımdan beri futbol oynuyorum lisanslı futbolcuyum zaten..
    Ben BB yapmak değil de six packimin olmasını hafif kol kasımın olmasını istiyorum futbolda güç önemlidir bildiğiniz gibi bana önerebileceğiniz program var mı ben bunu hergün yapiyorum https://www.youtube.com/watch?v=NuyPMeUUm_o&feature=fvst Kollarım için de şınav çekiyorum 3 günde bir 2şer arttiriyorum :confused:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    git bir spoor salonuna yazıl ,çok az kol kası ve çok az karın kası yaparsın...fazla istemediğini fazla şişmek istemediğini v.s mutlaka söyle hocana sana ona gör eprogram yazıp versin.

Kolay gelsin.

3. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gittim aynen söylediğiniz gibi anlattım derdimi ama bana seni kandırıp paranı almak istemeyiz boyun kısa kalır enine büyürsün dedi kafa_

4. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Forumu fazla degil 2 dk arastirsan bu sorunun ustune acilmis onlarca konu gorup cevabini alabilirsin.

Bu arada sana tavsiyem o gidip sorunu sordugun spor salonuna kesinlikle yazilma oyle sacma bir cevap vermislerki sana.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Kurallari okumanizi tavsiye ederim.

5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Sayfayı Paylaş