Yardım Eder Misiniz Rica etsem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LucasLecter tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LucasLecter

LucasLecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar.

Boy : 1.79
    Kilo : 86

Ben fazla evden çıkan biri değilim. Genelde zamanım bilgisayar başında geçiyor. Yediklerimi yakamıyorum derler ya 'Su içse yarıyor' diye aynen öyle bi bünyem var. Göbek bölgem baya belirgin şekilde kilolu. 5 ay önce spor salonuna yazıldım 3 ay gittim sonra ailevi sorunlardan dolayı gidemedim. En büyük sorunum geceleri geç yattığım için gece yemekleri.

Yaz tatiline kadar göbeğimi eritmek vucudumu belli bi şekle sokmak istiyorum. Ne yapmam lazım nelere dikkat etmem lazım nasıl bi beslenme programı uygulamam nasıl antreman spor yapmam lazım. En sıkı şekilde spor yapsam yediklerime dikkat etsem Haziran ayına kadar kaç kilo vermem mümkün? Lütfen yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkür ederim Sağlıkla ve Sporla kalın.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Haziran ayına kadar eğer düzgün bir program ile gidersen en az 16 kg en fazla 30 kg verebilirsin diye düşünüyorum ama senin vermen gereken kilo 20-22kg.Günlük aldığın kaloriden fazlasını yaktığın sürece kilo verme konusunda ilerlersin.Sana tavsiyem sen salona yazılıcaksan eğer veya dışarda yapıcaksan haftada 6 gün düzenli cardio ve düzgün beslenme programı.Neden böyle dedin dersen süren az hazirana az kaldı ve ağırlık + cardio gidersen kolay kolay hedefine ulaşamayabilirsin.Ama salona yazılırsan şöylede yapabilirsin ağırlık çalışması +20 dk cardio bitiş , diğer gün off yerine 45 dk cardio , diğer gün gene ağırlık çalışması +20 dk cardio 3 gün böyle toplam kalan 4günde 45dk cardio.Kilo vermek zor bir iş senin amacın yağ yakımı vücudundaki kas kısımları belirginleşsin diye anladım

LucasLecter bunu beğendi.
  3. LucasLecter

LucasLecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben öyle çok fazla 3gen vücut yapayım kas yapayım diye bi derdim yok. Sadece istediğim göbeği eritip fit bi vucüda sahip olmak.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Göbek erime kolaylığı söyliyorum.
    DÜZGÜN BİR BESLENME + CARDİO.
    yazdığım gibi ister haftada 6 gün cardio 1 gün dinlenme ile bayağı bir hızlı kilo kaybı böylece vücud yağ oranı düşer böylece kaslarının belirginleşmesi kolaylaşır.
    ister 3 gün ağırlık antremanı antreman sonraları (20dk cardio) ve diğer 4 gün cardio yaparsın hedefine ulaşmaya çalışırsın..
    Başka türlü imkanı yok o göbek gitsin :) sadece göbeğin erimiycek vücud heryerinden veriyor kiloyu.

LucasLecter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş