yardım bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ilkeray tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle herkese iyi sporlar arkadaşlar size sorum ben öncedende fitness yaptım fakat öyle bilgili olarak uğraşmadım daha sonra kendimce karar aldım ve 74 kiloydum kilo vermek istedim birazda ayarı tutturamadığımdan çok kilo verdim ve 55 kiloya kadar düştüm ve boyumda 174cm neden vermek istedin derseniz arkadaşlar kilo olarak yağ oranım çok fazlaydı o yüzden verdim sizlere sorumsa ben hemen hemen 5-6 aydır kendimce evde spor yapıyorum yani vücut ağırlığımla çalışıyorum fakat artık bir salona gidip güzelce hacim ve gelişim sağlamak istiyorum ama kafama takılan direk bölge bölgemi program bulmalıyım yoksa FleXor hocanın paylaştığı https://www.bodyforumtr.com/threads/body-buildinge-yeni-başlayanlar-için-1-ve-2-ay-programı.12393/ bu programın en başında mı başlamalıyım yardım ve görüşlerinizi bekliyorum...

2. Arkhon

Arkhon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    23
    Yer:
    HomeGym
    Haftada 3 gün fullbody program ile compound hareketlere odaklan ve ağırlık arttırmaya çalış, beslenmede de kalori alımını arttır, gerisi sabır..

3. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yani linkteki program uygun dimi hocam

4. Arkhon

Arkhon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    23
    Yer:
    HomeGym
  5. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkürler hocam peki benim buldum linkteki programlar nasıl yukarda ilk mesajımdaki

Sayfayı Paylaş