1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yardım arkdaşlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rakcay tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rakcay

rakcay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    istanbul
    sa arkadaşlar ben recep yeni üyeyim .sizden yardım almak istedim. Bayramdan sonra spora başlamak istiyorum ama zayıfım 21 yaşındayım 180 boy 64 kilo sizce kilo aldıktan sonramı başlamalıyım yoksa fitness a giderek aynı zamanda kilo alabilirmiyim. bi kaç resmimi yüklüyorum önerinizi bekliyorum.

2. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bende 19 yaş 1.83 boy 58.6 kilo ile spora başladım.Spor yapıp aynı zamanda sağlam yemek yiyerek 1 ayda 63 kiloya ulaştım.Yani bence spor yaparak kilo almak daha iyi...

rakcay bunu beğendi.
  3. rakcay

rakcay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    istanbul

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:32 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:37 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:40 ----------

4. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar formundaki sabit basliklari okuyarak ve forumda kilo almak basligi ile aratma yaparak cok guzel bilgilere ulasabilirsin.

Sayfayı Paylaş