yardım arkadaşlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mavii06 tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mavii06

mavii06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar spor salonuna yazıldım ve pek yardım alamıyorum gittim yerden size sorayım birde
    ilk başladıgım zaman 105 kiloydum şimdi ise 94 kiloyum ve vücüt yapmak istiyorum.yapmam gereken nedir herkes farklı bisey söylüyor cardio mu yoksa body mi şuan ki kilomla başlasam zararı olur mu bana yada body yapsam diğer türlüde zayıflasam olmaz mı kafam çok karısık .çalışıyorum kafama göre ama yararı olmuyor haliyle kararsızım bilgisizlikten biraz aydınlatırsanız sevinir

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Karın kasların hariç bütün vücut kaslarını geliştir karın egzersizlerine 5 ay sonra başlarsın çünkü karın egzersizleri şimdilik çok erken yani esnek ve yapılı bir vücuda sahip olman için 1 yıl sıkı bir şekilde kendini zorlaman gerekiyor daha sonra egzersizlere alışırsın fakat spor salonuna başladıysan sıkıca asılman gerektiğini belirtmek isterim 3 ay spora gidip 2 ay ara verirsen ya da 5 ay gidip 3 ay ara verirsen gittiğin aylara göre boşa vakit geçirip boşu boşuna salona para vermiş olursun değişen hiç bir şey olmaz 1 yıl sıkı bir şekilde çalışman gerekiyor beslenmede önemli http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki link de bulunan bütün kuralları okuman gerektiğini söylemek isterim ayrıca cardio konusun da spor salonunda yaklaşık yarım saat cardio yap daha sonra ağırlıklarla egzersizlere başla yani vücut geliştirmeye başla başarılar ;)

3. mavii06

mavii06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yemek programını neye göre verdin kardeşim

4. quivalen

quivalen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Mumkunse ilk is salonu degistir. Spor salonuna giden birisi forumda 105 kiloydum simdi 94 kiloyum diye hicbir detay vermeden dogru yardimi alabilecegini dusunuyorsa ve isin daha acisi bu yardimi para verip gittigi salondan alamiyorsa burada bir sorun var demektir.

bodykazm bunu beğendi.
  5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Günlük olarak spor yapanlara uygun bir yemek programı diyet listesi genel kurallarını da mutlaka okumanı tavsiye ediyorum ve evet @quivalen arkadaşımızın dediği gibi doğru yardımı alamıyorsan spor salonunu mutlaka değiştir derim bende başarılar ;)

6. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş