Yardım Alabilir miyim?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve lune tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lune

lune Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müzisyen
    Yer:
    ankara
    Merhaba.Siteye henüz üye oldum,tavsiyelerinizle kendime göre sağlıklı ve düşündüğüm şekilde bir yön çizmeyi umut ediyorum.21 yaşındayım.Uzun süre dans ettim aynı zamanda müzisyenim.2 yıl önce fitness a başladım...herşey güzel gidiyordu fakat bir anda bozuldu.Boyum 1.77 ve kilom 50 ydi.Fitness a başladıktan sonra 43 kiloya kadar düştüm ve anorexia nervosa teşhisi kondu.Tabii bunda yeterli ve düzgün beslenmemem asıl nedendi fakat herhangi birşey fark etmemiştim.1 yılım hastanede geçti-kortizon tedavisi gördüm.Kortizonla 51 kiloya kadar çıktım,bu arada spor yasaklandı.Hastaneden çıktıktan sonra kortizon almaya devam ettim fakat spor yapamamak fazla sinir bozucuydu..Şimdi kortizon kesidi ve şu an 54 kiloyum - aslına bakarsanız kilomdan memnun değilim.Fakat fitness tekrar başladım.Amacım olabilecek en yakın sürede düşündüğüm kas oranına ulaşmak.(Özellikle karın ve bacak).Tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorum ve bekliyorum...teşekkürler.

Son düzenleme: 7 Nisan 2012
  2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bacak için
    barbel lunges 4 set 10 tekrar
    barbel squat 4 set 10 tekrar
    dambull spuat 4 set 10 tekrar
    dambul calf raise 4 set 10 tekrar bunları yaparsan bacak ve kalçan 2 -3 aya kalmaz biraz daha büyücek kaslanıcak ve kalçan dikleşecek
    karın için air bike 4*20 tekrar
    heel tocuhers 4*20 tekrar
    hip raise 4*20
    düz mekik 4*20
    oblique crunhes 4*20 tekrar

lune bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş