(Yardım)Ağrı,yanma hissi oluşmuyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xcom tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese merhaba,

Çok uzun olmasa da planlı ve programlı çalışmalara devam ediyorum.94 kiloda 85 kilo yakın yağ yaktım güzelde kuvvetlendim.Salonda bu işe hakim olan bir hoca var onuda kolay kolay yakalayamıyorum.Sorum şu öerneğin bench press yapıyoruz 60 kilo basıyoruz setleri bitiriyoruz bende yanma ağrı hissi oluşmuyor.İlk başlarda gayet acı yanma hissi vardı ve fayda gördüğümü anlıyordum.Diger salon hocalarına danışıyorum onlarda ağırlık arttır diyor 70 kilo deneyincede set bitmiyor ne yapacağımı şaşırdım moralim tamamen sıfır.Bunu bilen hocamlarımdan arkdaşlardan yardım istiyorum

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    kimilerine göre ölçü değil ama benim içinde idman esnasında pump dinlenme döneminde ağrıyı hissetmem lazım eğer olmazsa çalışmadım sayıyorum o gun.sürekli olmamak kaydıyla drop set deneyebilirsin.misal bench press 60 kilo ile setler bitince durmadan direk peşine 40-20-10 kilo ile durmadan devam edin.ama saymayın her kilo takdığında tukenene kadar bitene kadar yapman lazım bird böyle dene bakalım.

Xcom bunu beğendi.
  3. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler denicem

mali67 bunu beğendi.
  4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    sürekli yapmasamda ben idmanlarımda ara ara yaparım en kötü ayda bir kesin yaparım. drop set dene bakalım yorumun ne olacak.kazasız belasız sporlar.

5. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    kas gelişimi için ağrı çekmek gerekmiyor. Eğer aynı ağırlıkla daha fazla tekrar veya set çıkarabiliyorsan. Veya ağırlık artık sana hafif geliyorsa demek ki gelişim var.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xcom bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş