Yardım / öneri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve getstoned tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. getstoned

getstoned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Selamlar
    28 yaşındayım ve biraz geçte olsa bu spora başladım.
    boyum 1.87 kilom 92 karın kısmımda yağlanma başladı ve bu beni çok rahatsız ediyor.
    şimdi söylemek istediğim olay şu 1 hafta önce bir spor salonuna başladım herşey güzel hoş ama bugüne kadar ağırlık kaldırmadığım böyle bir spor yapmadığım için kol kaslarım çok ama çok kuvvetsiz özel makinalarda yukarı ağırlık kaldırılan aletlerde özellikle çok zorlanıyorum 2.5 kilo ile başladım ama inanılmaz eziyet gibi geliyor diğer makinalarda 20 kiloya kadar çıkabiliyorum ama ne varsa yukarı ağırlık kaldırmakta var bunu nasıl düzenli hale getirebilirim.
    gittiğim salonda takviye alabileceğim söylediler böylece daha az zorlanarak egzersizleri yapabileceğim söylendi ortalama 40 günlük 3 tane ürün saydılar amino asit,yağ yakıcı ve birde farklı bir ürün söylediler ortalama 220 tl civarı tutuyor söylediklerine göre bunları hemen kullanmalımıyım böyle spor eziyete dönüyor bi yerden sonra yada ne yapmalıyım ki bu kolları kuvvetlendirebilirim yavaş yavaşta olsa.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Amino asit spor esnasında dayanıklılık sağlar spor sonrasında kas ağrılarını azaltır,gelişim içinde faydalıdır.

Yağ yakıcıyı kilo verme hususunda kullanabilirsiniz.

Size sunulan ürünlerin fiyatları konusunda kafanızda soru işareti oluştuysa internetten kendinizde bakabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş