Yardımınıza ve Tecrübelerinize İhtiyacım var....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve regmore tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar ben 23 yasındayım 1.80 boyundayim suan 84 kiloyum hedefim 78 kiloya düsmek daha önce 7 ay body yaptim fakat yasadigim sikintilardan dolayi 1sene haftada 3 gün en aşşa aşırı derecede alkol tükettim sonucunda karın bölgemde baldırımda ve sırt bölgemde yaglanma oldu ve fazlasi ile dikkat cekmeye basladi simdi 1 aydir spor yapiorm 30gündür bodyforumdan yag yakmak icin ideal olarak düsündügüm antermanı yapiodm her gün antremandan sonra 10 dk yüksek tempo yürüyüs veya kosu yapiodm simdi ise 3gündür hergün 30 dk kosu bandında kosuyorum su sekilde 1dk 4 ile ısınma---2 dk 6 da hızlı yürüme---2 dk 10 da kosma toplamda 5 dk ve bunu durmadan 6 defa yani toplamda 30 dk yapiorm hemen hemen hergün böle kosuyorum 2 kol hareketi 1 gögüs hareketi yapip bitirioyurm sonrasında 15 dk havuzda kaliorm bazi günler ekstradan boş oldugumda gündüleri uyandıgımda 15-20dk hızlı yürüyüs yapiorm ekstradan....

simdi asil amacim ilk kilo vermek cünkü vücudum yok deil sadece kiloadan dolayi biraz bel bölgemde sorunum var ilk 76-78 olmak istiorm tek fark yiycek yemek sorunu ben y.disinda malezyada egitim görüyorum ve buralarda daha cok yemekler degisik türk yemeklerinide bulamıorm agirlikli olarak pilav balik tavuk yiyebiliorm ve fast food en az sekilde kahvalti kültürü hic yok zaten nasil bi program izlemeliyimki temmuza kadar en azından fazlalıklarımdan kurtulim

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    diet yapıyosan pilav yemene gerek yok hatta hiç yeme protein agırlıklı besleneceksin karbonhidratı azalt hareketlerden de karışık git bence cardio 45 dk yap bence vucudun en hızlı hali sabah olur sabah mutlaka kahvaltı yap gerekirse aksam yeme meyve gelan ye sık biraz kendini ama aç kalma alkolu de en azından zayıflayana kadar içme bana kalsa hiç içme.

3. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim yorumların icinnn buralarda gercekten yemek sorun herşeyi yiyemioruz.. 1.5 aydır agzima alkol koymadim belki ayda yilda 1 oda cok fazla deil ginede cok saol katkilarindan dolayi

Sayfayı Paylaş