Yardımınıza Muhtacım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve PasaLi78 tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PasaLi78

PasaLi78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cümleten Selamun Aleyküm abiler 2 gün Önce Spor Salonuna Kayıt oldum.Yalnız Hocalarım Çok İlgisizler Gidiyorum 2 gündür bana Koftirik Şeyler Yaptırıyor Bilmiyorum diye 5 tane hareket yaptırdı 4 ü ısınma haraketi. o 1 hareketide sen 10 tane yapsan yeter diyor.
    4 aylık paramıda peşin verdim malesef Spor salonunda Her türlü Aletler var.Ama Hoca Çok İlgisiz.Ne Beslenme Programı verdi Nede Birşey Sözde gittigim gün verecekti.Ama aksatıyor.sonra sonra diye.Diyor ki daha çok acemisin bugunluk bu kadar yeter ileride bikaç hareket göstericem diyor.
    Malesef Oraya giderken Çok Büyük Umutlarla Hayallerle gittim.Ama Bir Anda Sogudum.Ama kaslı bir vucudumun Olması En büyük hayalim.
    Haftada 4 gün Gidiyorum.
    Sizden Ricam Abiler.
    Özellikle Gögüs Bölemin Şişmesi Kaslı Olması ve Karın Kaslarımın Belirgin Yapacak Agırlıklı Ama genel bir antreman Programı ve Alternatifli güzel Bir Yemek Programı İstiyorum Siz Abilerimden Yardımcı Olursanınz Çok sevinirim abiler
    Bu arada Yaşım 17
    Boyum 1.80
    Kilom 77
    Daha Önce Çalışmadıgım Halde Üstüme Bir Tshört taktıgımda Kaslı Bir vucut Görünümüm var.
    İnternetten Araştırmama göre Bodye Yatkın bir vucudumun Oldugu Söyleniyor.
    Yardım Edersniz Sevinirim abiler
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2014 ---
    Bu arada Kemiklerim Kalın Göbegimde Çıkıntı Yok Orta dereceli Ama Çok yemek yersem az çok şişiyor Nornade Kaslı Bir vucut gibi Bir Görüntü Oluyor.

Son düzenleme: 2 Mart 2014
  2. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
  3. PasaLi78

PasaLi78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim.Foruma Şimdi Kayıt Oldum arkadaş Tavsiyesi ile acemi oldugum için Bakamadım.
    Teşekkürler

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş