Yardımınıza ihtiyacım var !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve OrkunBlgl tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OrkunBlgl

OrkunBlgl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Merhaba ben orkun 15 yaşındayım.
    Boyum 171 Kilom 65 vücut yağ oranım %21.4 ve göbeğim var :( bu göbeği eritip düz bir karına sahip olmak istiyorum.Bunu için beslenme ve antrenman konusunda tecrübelerinize ihtiyacım var . Spor olarak 3 gün cardiyo ve 3 gün ağırlık (evde) yapıyorum.Ayrıca beslenmemede oldukça dikkat ediyorum ama abur cubur yemeden kendimi alamıyorum bunun içinde desteğinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler. Buda resimim.

2. joygym

joygym Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Kardeşim ekmek tüketmekten kaçın yapamıyorsan bile en fazla günde 2 dilim ekmek ye ama hiç tüketmezsen daha iyi olur 2.olarak baş ucunda herzaman 2lt relik su bulunsun su kilo kaybında çok önemli.Şeker tüketimin minimum olsun koladan uzak dur çok canın çekerse diyet kola içebilirsin mekik çek ama mekik fazla bi kilo kaybı sağlamaz ancak en azından karnındaki sarkmaları önler birazda olsa şekillendirir.Sebze olarak beslenmeye önem ver mutlaka sabah kalktıktan sonra 1 saat içinde kahvaltını yap çünki metobolizma kahvaltıyla iş başı yapar :) . Az ye çok öğün ye ama en geç 6 -7 gibi yemek işi bitsin.Kardio ağırlıklı çalış ama ağırlık kaldır mutlaka çünki hem kilo kaybedip hem kas gelişimi sağlarsan vücudun daha şekilli durur.Her hangi bi konuda yanlış bilgi verdiysem afadersin ama ben bu şekilde yaklaşık 15 kilo kaybettim ve vücudum gayet güzel duruyor göbeğim senden çok büyük duruyodu ancak şuan dümdüz

Galaxy S4

Sayfayı Paylaş