Yardımınıza ihtiyacım var :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EfeAkin tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EfeAkin

EfeAkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 15 yaşımdayım yaklaşık 2 aydır ücretsiz olarak gidebileceğim bi salona gidiyorum artık birazcık geliştim güç olarak ancak orda bana yardımcı olan birisi yok maddi durumumda hoca olan başka bir yere gitmeme elverişli değil. Sizden salondaki aletlerle neler yapabileceğimi söylemenizi istiyorum program gibi geliştirmek istediğim kısımlar :Önkol,Arka kol,Karın(six pack deniliyo sanırım baklava kısmı ) , göğüs , omuz ( trapez deniliyo galiba) Yardımınıza ihtiyacım var :(

Kilo:73 kg
    Boy:1.76 m
    Kiloluyum ayrıca sanırım birazda kilo vermem gerekiyo bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum aynı anda hem kas çalışsam hem de kardiyo yapsam( yüzsem koşsam falan...) Lütfen özellikle tecrübeli abilerimden yardım istiyorum çok teşekkürler :)

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Neden sırt ve bacağının gelişmesini istemiyorsun?

3. EfeAkin

EfeAkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onlarda olabilir gelişmesini istemiyorum değil ancak ağırlıklı olarak bu kas gruplarını istiyorum çünkü daha estetik ve güzel durduğunu düşünüyorum ancak hepsini içeren benim için uygun etkili bir program varsa uygulayabilirim yada şu supplement denilen şeyler tam ne olduklarını bilmiyorum mesela kilolu olduğum için protein kullanmamam gerektiğini biliyorum aminaasit falan belki bilmiyorum yardımcı olun lütfen teşekkürler :(

4. 6Bullets

6Bullets Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba , squadı eksik etme. Bacak çalışmak testosteron salgılar. Buda vücudun gelişimi için önemlidir. Forumda arama yapmalısın dediğin kas gruplarına ait hareketler resimli gözükecektir. Protein tozu ve aminoasit konusuna gelince iyi bir seçim olur fakat dediğin gibi kilolu isen en başta birazcık kilo ver ondan sonra hacime yönelik çalışmanda supplement desteği al. Bol şanslar

5. EfeAkin

EfeAkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aslında kilolu durmuyorum pek kilom boyuma göre normalmi bilmiyorum açıkcası birde protein tozunun ve aminoasitlerin vücüdu kötü etkilediği ve ölümlere kadar vardığı gibi bir söylenti dolaşıyor ben bunları ne şekilde kullanmalıyım hareketler içinde forumda arama yapacağım çok teşekkürler :)

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş