yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aizmen2 tarafından 24 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aizmen2

aizmen2 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar yaşım 20 boyum 1.71 kilom 60 kg.

ben 2 sene önceye kadar 76 kgydim ve zayıflama dönemine girdim yaktım bi güzel kilolarımı 13 kilo kadar ve son 1 senede 3 kilo daha gitti kendiliğinden.

sorunum kilo değil ben üzerime ne giysem hiç güzel durmuyor 1 sene önce de bu sorun vardı fakat son 1 senede bana daha da çoğaldı gibi geliyor.

beden ölçülerim boy 1.71 göğüs 94 bel 75 kalça 92 kol 27.

omuzlarım dar ve öne doğru ve ben bundan nefret ediyorum.

ne giysem olmuyor sadece xs bedenler ve en dar fit yazan ürünler oturuyor üzerime ben bari s bedeni adam gibi üzerimde taşıyabileyim istiyorum.

bi ürün giyiyorum omuzları olmuyo gerisi oluyo bi ürün giyiyorum omuzları oluyo gerisi bol kalıyor.

lütfen bana bundan nasıl kurtulabilceğimi söyleyin yardımcı olun çok dertliyim
    spor salonuna yazılmamın imkanı yok çünkü hem universite okuyorum hemde tekrar hazırlanıyorum.
    evde 2 adet 5 kg dumbelim var.

moralim çok bozuk yardımlarınızı esirgemeyin:(

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kemik gelişmi durduğu için en iyi çözüm body yapmak kas yaparak üst vücüdunuza hacim kazandırırsınız böylelikle daha büyük bedenleride giymiş olursun

hevesini kırmak istemem bende evde başladım 4 kg dambıll ile ama bu 4-5 kg dambıllar ile olucak iş değil en azından evde uzun süre devam etmek istiyorsan 50 kg lik set almanı öneriyorum onla birlikte birçok ahreketi yapma imkanın olur forumda evde çalışma programları var ona göz at ama salona gitme şansın varsa kaçırma evle salon kadar verim alamazsın.

3. aizmen2

aizmen2 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim fakat salona gitmem imkansız dumbullerle olmaz diyorsanız kilo almayı ble düşünüyorum hiç olmamasından iyidir kıyafetlerin

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş