Yardımınıza İhtiyacım Var :/

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Boykaaa tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar arkadaşlar,

İsmim: Türker Mutlu

Boy:1.76

Kilo:77

Bu sporu yapmaya başlayalı 1.5 yıl oldu amacım öncelikli kilo vermekti ve 93 kilodan 73 kiloya kadar düştüm ve şu an 77 kilodayım kilo verme sürecinde genel olarak doğal beslenmeyle vücudumu biryerlere getirmeye çalıştım en azından diri tutmak adına,tavuk süt ve yumurta 3 lüsünü esas aldım.1.5 haftadan beri suplement kullanıyorum.

Çalışma günlerim:

Pazartesi:Göğüs,karın
    Salı:Sırt,Omuz,karın
    Çarşamba:Off
    Perşembe:Bacak,kalf,karın
    Cuma:Ön kol,arka kol,karın
    Cumartesi ve Pazar:eek:ff

Beslenme:

Sabah kahvaltısı:5 yumurta(1 tam 4 beyaz) 1.5 dilim kepekli ekmek,1 bardak süt
    Öğlen:1.5 kap lapa pirinç,100 gr tavuk göğsü
    Spor öncesi:1 bardak yeşilçay+1 ölçek EAS whey protein+Six Star creatine 4000 mg ( bunların hepsini shakerda kombine ediyorum)

Spor sonrası:1 ölçek Eas whey protein+4000 mg Six star creatine ( spor sonrası hemen) 1 saat sonrasında 250 gr tavuk göğsü

Yatmadan 1.5-2 saat kadar önce:1 ölçek EAS whey proteini sütle kombine ediyorum.

Not:Her whey ölçeğinde 5300 mg BCAA mevcut

Bu yaptıklarıma rağmen antrenmanlarda güç artışı hissediyorum fakat kaslarda bi dolgunluk yada gözle görülebilir bi değişiklik elde edemiyorum 2. haftam bitti suplement kullanımında,nerede yanlış yapıyorum sizce? yada daha farklı bi kombinasyon veya öneri sunabilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Amacım devasa kaslara sahip olmak değil,son fotoğrafta görüldüğü gibi belirgin ve diri kaslara sahip olmak..

Şimdiden cevap veren bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım..

Fotoğraf atmada biraz aksaklıklar yaşadım fotoğrafları daha detaylı şekilde çekinip atıcam arkadaşlar

Ekli Dosyalar:

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş