Yardımınıza İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ThePirate tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ThePirate

ThePirate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese iyi akşamlar öncelikle.Foruma yeni üye oldum ve bir çok başlığı inceleyerek açıyorum.
    Ben 18 Yaşında 180 Boyunda 84 kiloyum.Kalıbım yerinde ama göbek bölgemde aşırı yağlanma var ve bu yağlanma canımı sıkmaya başladı.
    Bu yağlanmayı kısa sürede en aza indirmek istiyorum ve şunu belirtmek istiyorum sınava hazırlanıyorum spor salonuna yazılıp oraya gitmeye vaktim yok.Güzel sağlam etkili bir programa ihtiyacım var.Yardımlarınızı önerilerinizi biran önce bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

2. Bu---RocK

Bu---RocK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı sorun geçen sene bende de vardı 1.75 boyum vardı ve 89 kiloydum bende senin gibi kafaya taktım kiloyu ilk yaptığım şey sıkı rejim di kendime güvendim başladım rejime ardından spor salonuna yazıldım 2 ayda orda kilo verme programı uyguladım şu anda çok atletik bir vücudum var 74 kiloyum şu anda ve bu hafta vücut geliştirmeye başlıyacam

Uzun lafın kısası her yol mideden geçer :)

3. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
  4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Karın kası egzersizi yaparak yağlar yakılmaz.Bölgesel yağ yakımı yoktur.

5. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Ben sana denemiş biri larak söyleyeyim 1-2 yıl günde 10 15 dakika mekik yaptım ama vücudum yağlı tamam sert ama o yağ tabakası olduğu sürece o baklavalar görünmüyor. Yağlı yemiceksin düzenli beslenicen + cardio

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş