Yardımınıza İhtiyacım Var Bilgili Kişiler !!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lionw4rez tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.

Body Building Farklı Bi dünya denilebilir Neyse Ben konuya giriyim Arkadaşlar ben İlçede oturuyorum burda Fıtness Salonu Felan Yok merkezde var 3 4 ay Gittim
    Hocam Çok İlgiliydi Ve Bilgili Bana Genimin İyi Olduğunu Söylemişdi Hızlı Gelişim Gösteriyordum Ve Araştırdım Genle Çok İlgiliymiş body building Ne yazıkki merkeze gitmem zor oluyor hep 3 4 ay gittim ve hep hırslıydım gidebiliyorum ama çok hızlı çalışmak zorunda kalıyorum ve otobüse yetişememe kokusu var Bu Yüzden eve bi kaç mazeme almak İstedim ama abartılı bişey değil cazip fiyatlarda bişeyler almak istiyorum Biyerlerde Okudum Barfix Demiri Felan İp Yay Felan Diyolar ama nebiliyim yetkili birine danışmadan almak istemiyorum Sizde Yardım İstiyorum Ne yapmalıyım

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    600 tl ye ip+50kg ağırlık+sehpa+barlar+barfiks demiri+koruma kemeri alabilirsin boş bir oda ayarla ve bunlarla 1 2 yıl çalış eğer genetiğin iyiyse zaten baya bir gelişim olur hala salona gidemeyecek durumda olursan 1000 tl gibi bir masrafla evinde kendi salonunu kurar her istediğin hareketi yaparsın

iyi forumlar

Sayfayı Paylaş