yardımınızı bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve umut3504 tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar şimdi biri bana ne olur ne bişey söylesin ne zamandır karma karışık bi durum içerisindeyim.
    boyum:185 kilom:61 haftanın 3-4 günü ağırlık çalışıp 2 günü falan çok hafif yürüyüş oda gezmek tozmak amaçlı yapıyorum kendime bi beslenme oluşturmak istiyorum.Amacım yağsız veya yağlanmayı en alt seviyede tutup hacim kazanmak şekillenmek biliyorum kilo almam lazım ama ben aldığım kilonun büyük bölümünün kasdan oluşmasını istiyorum.Buna göre sizce kaç kalori kaç gram karbonhidrat protein ve yağ alırsam sağlık bi şekilde orantılı hacimlenirim ne olur yardımcı olun???
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2014 ---
    ve arkadaşlar şöyle doğru dürüst bi kalori karbonhidrat protein yağ değerine baktığınız site varmı kullandığınız önerdiğiniz?

2. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Lean Bulking yapmak istiyorsun kısaca , Lean bulking beslenme programını araştır uygula derim.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş