Yarın spora başlıyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ardzsy tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ardzsy

ardzsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merahaba, yarın spora başlayacağım 187 boyum var ve 78 kiloyum 17 yaşındayım babam polis olduğu için polis lokalinin spor salonu kısmına gidicem hoca yok malesef lakin koşu bandı, bisiklet, dumbell, mekik sehpası vs var ayrıca tek çalışacam. göğüs ve kol kası istiyorum nasıl bir çalışma gerçekleştirmeliyim ? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Tek gogus ve kol yapacagim gibi bir sey yanlis olur, zamanla oralara agirlik verirsin. Yoksa cok sacma bir goruntun olur. Yeni baslayanlar bolumunden bakabilirsin programlara.

ardzsy bunu beğendi.
  3. Notic

Notic Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Bende spora ilk başlarken öyle düşünüyordum. İşte göğüs kol karın olsa yeter. Ama yetmez. Çünkü vücudun tüm kasları birbirine bağlantılı. Hepsinin birbirine ihtiyacı var. MEsela Bacak Çok büyük bir destek merkezidir. Yada Omuz olmadan bacak çalışamazsın. Çalışırsan Omuzların düşer. Yani tüm bedenini çalıştırman lazım. Eğer Vücut geliştirme yapacaksan elinden geldiğince en iyi şekilde yap. Beslenmesinden tutta idman ve dinlenmesine kadar. Her şeyi çok iyi araştır. İnternette bolca bilgi olduğuna inanıyorum.

ardzsy bunu beğendi.
  4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    yeni baslayanlar bolumundeki 1. ve 2. ay programlarina baktin mi?

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ardzsy bunu beğendi.
  5. ardzsy

ardzsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepinize teşekküerler araştıracağım.

Sayfayı Paylaş