Yarın için akşamdan yemek yapımı ..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve unknown00 tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba . Sorum şu olacak ;
    Yarınki öğünler için akşamdan yapıp saklama kaplarına koysak yarına kadar besin miktari vb değerler düşer mi ?
    Üniversitede de oldugum için öğlen araları zamanım az . Akşamdan yapıp saklama kapları ile yanımda götüreceğim ama besin değerleri hakkında emin olmak istiyorum . Helede bulk dönemine girmiş bulunmaktayım :)

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sıkıntı olmaz ben 3 günluk yiyecegim tavugu 1 seferde pisirip dolaba koyuyorum. Üniversiteye bende baslicam bu sene yemek gotürmeyi dùşündum de ben yapamam herhalde özel üniversite bide :)

3. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bende üniversitedeyim bu sene ikinci yılım. Geçen sene sabah kahvaltı yaparak çıkıyordum. Öğle yemeklerini genelde okul yemekhanesinde yiyordum. Her zaman et oluyor + salata bar (Okula yemek kabı getir-götür bana göre değil :D) akşam eve gelinceye kadar kahve,sandwich veya erken çıkarsak tekrar protein ağırlıklı bir öğün yapıyordum. Yarın okullar açılıyor zor olacak ama tekrar bir yolunu bulacağız, bakalım....

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaģlı olmuyor mu okul yemekleri ? Bizim okulda yemek te pahali 8 tl yemek :D protein tozu alicam herhalde öğün niyetine icerim öğlen

5. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Evet, özellikle et yemekleri yağlı oluyor ama yapacak bir şey yok. Yanında haşlanmış sebze vs. yiyerek dengelemeye çalışıyordum :) Günlük 3 çeşit yemek 6 TL idi yanında içecekle beraber 8 TL. Ama yinede okul dışında yemekten daha hesaplı oluyor :)

Sayfayı Paylaş