Yarın başlıyorum arkadaşlar ama önemli bir sorum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler arkadaşlar.Benim sizlere önemli bir sorum var.Vücut olarak kiloluyum.Bu kiloyu verip fit bir vücud yapmaya niyetim var.Gidecegim yer devletin spor salonu.yani herkes kendine göre çalışıyor.İlk önce zayıflayıp mı gideyim yoksa direkt bu halimle mi gideyim ?
    Not:Yaş:18
    Boy:165cm
    Kilo:75kg

2. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen git , sporla zayıflarsın.

3. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Abiler yeni kayıt olduğumdan konu açamıyorum. Konuyu açan abim kızmazsa sorumu buradan sormak isterim.

Yaşım=16

Kilo=60

Sürekli bilgisayar başında oturmaktan göbek yaptım. Normalde kilomla boyum orantılı. Ama göbeğim işi bozuyor. Bu yağları nasıl yakabilirim.
    Forumlarda okudum araştırdım ama daha detaylı anlatabilicek birini istiyorum. Evde aletim edavatım yok. Şuan kendim yaptımğım şeyler evde ip atlamak, şınav çekmek, mekik çekmek. Ayriten dışarıda yürüyüşede başlamayı düşünüyorum. İlk olarak istediğim göbeğimdeki yağlardan kurtulmak, daha sonra vücüdumu güçlendirip şekillendirmek. Neler yapmalım. (Ayriyeten ufak 1 tane 1 kiloluk dambılım var :))

4. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle yürüyüşe hemen başla.tişörtle falanda yürüme seni terletecek bişeyler giyin ve yürü yada istersen hafif tempo uzun mesafe koşu yap.ardından şınav mekik çek.en önemlisi beslenmeni düzenle şekerli yağlı besinlerden uzak dur akşamları tavuk ızgara ye ye dediysemde 1 kg yeme tabiki 300 400 gr yağsız şeylerden bahsediyorum.başka sormak istediğin varsa sor

5. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tempolu yürüyüşe hemen başlıyacağım teşekkürler. Ama dediğiniz gibi tavuk ızgara filan yiyecek durumda değilim x) Evde ne pişiyorsa onu yemek zorundayım. Evde hergün saat 4-5 gibi kahve ile aburcubur yerdim. Onları artık kestim. Sabahları yumurta beyazı yemeye çalışıyorum genelde. Artık ilk olarak dışarı çıkıp koşucam, eve gelip ip atladıktan sonra mekik ve şınav çekicem doğrumudur abicim. Ayriyetten normalde 3 şınavı zor çekeredüm 5 gün çalıştıktan sonra artık hiç zorlanmadan 10 tane çekbiliyorum. Bunu dahada arttırıcam. bench_O

6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    mademki yapılanı yemek zorundasın mesela annen makarna yaptı demi sana salça ve yağ koymadan bir tabak ayırsın onu ye ama öğlen yemen gerekiyor akşama bırakırsan olmaz akşama ise annene söle sebzeli yemekler yapsın eğer imkanı n varsa suda haşlandıktan sora salçası yağı konulmadan yine ayırsın yok öle olmaz dersen kaşıkla suyuyla değilde çatalla tanelerini falan yemek herneyse artık.fırsat buldugun zaman sürekli spor yap fazla bişi yapmana gerek yok abur cubur yeme unutma içinde un şeker yağ olmayan şeyler yiceksin çoklu öğün yap kendine ama dozunu kaçırma

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş