yarıdmmmmmmmmmmmmm

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve @LTuN tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. @LTuN

@LTuN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar yardıma ihtiyacım var geçen gün squat hareketini yaptım 5 6 aydır yaptığım hareket ama bu kez düşük ağırlıklarla yaptım ve fazla tekrar girdim şimdi ise belimin sol tarafı ağrıyor 1gündür oturamıyorum ve eğilemiyorum ne yapmam lazım :( acil yardım

2. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Al benden de o kadar. Belimin sol tarafı kasıldı eğilirken acı çekiyorum şuanda. Ben merhem ve sıcak su torbası koydum, biraz iyileşme oldu gibi. Ama benim şikayetlerim seninki kadar çok değil. Sadece dizlerimi bükmeden direkt eğilmeye çalıştığımda acı oluyor.

3. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Fazla tekrar ile belini fazla yormuş olabilirsin. Bölgeyi sıcak tut, masaj aleti varsa onu kullan veya birine masaj yaptırabilir, ovdurabilirsin. Ağrı kas kaynaklıysa dert edecek pek bir durum yok, ancak kemikten geliyorsa ve ağrıda bir azalma olmazsa doktora görün derim ben.

4. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Kastan yada kemikten olup olmadığını nasıl ayırt edeceğiz? Mesela benim bölgedeki kaslarım sıkılaştı gibi daha sert duruyorlar. Kuyruk sokumuna yakın bölgedeki kemiğe bastırınca da acıyor.

5. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Muhtemelen tekrar sayisini fazla yapinca sonlara dogru hareketi bozdun. One dogru egildin oda bel bolgesine yuk bindirdi . bi doktora gorun derim ne olur olmaz

Sayfayı Paylaş