Yarı definisyon diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve egeos123 tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar bu forum sayesinde birsürü şey öğrendim yaklaşık 1yıl bu sporu yaptım ilk başladıgmda 63 kiloydum 168 boyum vardı yaş 14tü hafif göbek ve kıç ta vardı 4ay gittim biraz altyapı oldu kilo 62ye indi. Sonra 2ay yaz tatili ile ve bol spor ile (yüzerek ve biraz da mekik ile) 55 kilo ya düştüm aslında kilo verme amacım yoktu bi çıktı tarıya 55kg ım. sonra tatilden geldikten sonra 2-3ay kafama göre vg yaptım. Sonrasında ciddiye aldım bu işi ve 59-58kg geldim yağ oranım düşük 6pack var göğsüm kolum yaşıtlarıma göre imrenlicek fakat ben şimdi mayısın 20sine kadar bulk gidicem. Sorun şu yaz dan beri 6pack net te şimdi biraz kilo alınca sanki biraz azaldı gibi geldi mayısın 20sinden osnra kısa bir definisyon diyetine giricem 2kg filan yağ ağırlıklı kilo verricem temmuzun başına kadar diyetimi şöyle ayarıldım eksiklerime bakarsanız sevinirim

-Kalktıgımda 1bardak yulaf yağsız sütle karıstırıcam içine azıcık yaban mersini ile yanında da 1tam 3beyazlı yumurta + 100gr lorlu 1omlet yicem (1tatlı kasıgı zeytingyağı ile

-Ara öğün 1elma yada kepekli bi tost

öğlen 200gr tavukgöğüs/ hingi göğüs/ligth ton + 1tabak bulgur

3saat sonra 1adet elma + 50gr lor

1.30saat sonra antrenman

antrenmandan sonra whey

45dksonra 200gr tavuk/hindi/balık + 1.5 dilim kepek ekmeği

2saat sonrada uyurum

arkadaşlar amacım yavas yavas yağları atmak sizce uygunmu?

Sayfayı Paylaş