Yarışmaya yardım,memleket meselesi sayılır

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arassenel tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar selamlar,foruma yeni üye olmakla birlikte uzun zamandır takip ediyorum ve sonunda üye oldum takibinden cok memnun oldugum yerde konu açmak çok güzel.Aralıklarla da olsa BB deneyimimde var ve ne terimlere ne yöntemlere yabancıyım deneyim ve desteginize ihtiyacım olan bir konu var.
    Aikidoyla ugraşıyorum ve bu dalda bazı yarışmalara katılıyorum yanlız bu yarışmalar sadece karşılaşma değil solo da yapılan bir nevi şov,bir süredir platesle antrenmanlardan önce ve aralarda form yakalamaya çalıştım ancak basarılı olamadım.Ocakın ilk haftasından(okul bittikten sonra) bir antrenman programına girmek ve form tutmak durumundayım,bunun için pek çok konu acıldıgını biliyorum ama burada mevzu milletimizi yabancı bir platformda önyargılardan uzaklaştırmak,bu müsabakalarda genelde zayıf japonlar pek seviliyor ve 3.lükten öteye inadına geçirmiyorlar bizi.Hız ve güç gösterisi olan bu ortamlarda Türk imajını harika kurmak istiyorum o yüzden başarılı bir fiziksel görüntüde desteğinizi rica ediyorum.
    Boy 184cm
    Kilo 88(!)
    bel ve bacaklarım hem genetik hem çalışma eksiginden oldukça genişledi.
    Üst bedenim kuvvetlidir omuz ve gögüslerim sporcu standardıdır.

Haftada 3 gün çalışmaya zamanım var ve elimde amerikalı bir uzmanın çalışma programı ve atkins dietini uygulamayı planlıyorum.
    asıl soru burada geliyor:
    Carnitine kulanmayı planlıyorum ve yanında bir supplement daha belki whey yada.
    Carnitine in katkısı olacakmı sizce benm bu aralar fast food hastalığım var ve asmaya calışıyorum.İki tavsiye aldım birisi L-Carnitine birisi ise optimum nutrition mega fat burner tablet bu iki ürün hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan lütfen paylaşsın,başladığım günden periyodik aralıklarla fotolarımı çekeceğim birazda deneysel olacak.
    Diet,antrenman ve bu iki burner hakkında yoruma itiyacım var kas hacmimi de korumalıyım.
    (ayrıca elimdeki program cok değişik ve etkin isteyenle paylaşabilirim bazı devrim hareketler ve yöntemler var özellikle karın için)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakımına yardımcı ürünlerde hot-rox, hydroxycut ve animal cuts'u kullananların çoğu memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

3. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    L-Carnitine konusunda ne dersin peki,direnç antrenmanlarına yeni başlayacağım desem yeri yani uzun cardiolar yapıorum haftada pek ham değilim azımsanamayacak bir kas ve kemik hacmim var genetiğimden ama kısa bir sürede ve spora yeniden başlarken bu eklerle başlamak uygun olurmu?

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Carnitine kullanan arkadaşlarım neredeyse hiç etkisini göremediler. Bünyeden bünyeye değişir tabiki bunlar. Örneğin, önceden yazdığım yağ yakımına yardımcı ürünler az da olsa bazı kişilerde sıfır etki yaratabiliyorlar neredeyse. Sizin yerinizde olsaydım hydroxycut alırdım.

5. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tesekkürler,burada mevzu aslında biraz hassas zaten forumlarda geniş bilgi var ama rafine olmus profesyonel bilgilere ihtiyacım var,çünkü maksat genel bir zayıflama sorunu değil hem kas hacmi kazanmak hem yağ kaybetmek bu da genel soru ama bunu mümkün sürede antrenmanla ve az bir zamanda(4,5-5 ay) yapmaya çalışmak,takım olarak derdimiz macaristanda basarı ve puan kazanmak bu yüzden tüm deneyimlere ihtiyac var cok ama cok tesekkür ederim tavsiyen için. hdroxycut kullanırken kas kazanımı için amino kullanmalımıyım sence yoksa bu ürün bu özelliği de varmı?

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Hydroxycut'un içeriğinde gördüğüm kadarıyla tamamen yağ metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ emilimini engelleyici maddeler var. Minimum değerde dahi olsa kas kazanımına yardımcı olacak veya kas yıkımını engelleyecek bir madde göremedim. Kas gelişimi oluşumu için kana öabuk karışan soya whey gibi protein tozlarından alabilirsiniz. Aminoasit hapları, içerdiği miktara bakıldığında verdilen parayı haketmiyorlar. Sizin yerinizde olsaydım almazdım.

erhangursel ve arassenel bunu beğendi.
  7. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tavsiyen için çok teşekkür ederim,hepimize iyi çalışmalar.

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen tesekkur butonunu kullaniniz!

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hydroxycut ,lipo 6x,animal cuts gibi prof ürünleri kullan yanında da l carnitin kullana bilirsin carnitineden daha etkili rpac çok iyi yardımcı olmuş zaten tamamen katılıyorum aminoyu yağ yakarken kas kaybetmemek için kullanabilirsin ama whey da iyi prof ürünlerin yanıda cla da kullana bilirsiz kas kaybını da engeller ama onu uzun vadeli düşünmek lazım 3 5 ay gibi yavaş etkili ancak çok sağlıklıdır

arassenel bunu beğendi.
  10. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    L-Carnitine yag yakimi uzerine etkisi klinik deneylerde bulunamamistir. Sadece Urede yag asidleri miktarinda artis oldugu gorulmustur. Kaslarin enerjiye ihtiyaci oldugunda yaglarin enerji kaynagi olarak kullanilmasini saglamasi ile biliniyor. Protein ile birlikte karbonhidrat da almaya calis. Kaslarin daha iyi beslenmesi ve yikima ugramamasi icin gereklidir.

arassenel bunu beğendi.
  11. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Elimde günlük kalori ihtyacımın yüzde 20-25ini karb,yüzde 40- 45 protein,yüzde 35 yada proteine eklemek suretyle 30 yag gbi bir beslenme programı var. Atkinsten vazgeçtim çünkü akekillilinin de dedigi gibi ihtiyacım olacak ayrıca okul ve aikido antrenmenlarında da karbsız dayanamam. Animal cuts yeni başlamama ragmen ters bir etki yaratmaz değilmi,pilates dısında fazla kas aktivitesi yerine getirmedim daha cok kardiyo ile nefes diyelim,ocak başında baştan başlıyorum animal cuts siparişinide vereceğim nasıl kullanmam sağlıklı olur? haftada 3gün antrenman ve 1gün kardiyo ile?

12. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İlk 3 hafta günde 2 paket boş mideye kullanıp 4.hafta kullanmamalısınız. 1 hafta aradan sonra tekrar 3hafta günde 2 paket 1 hafta kullanabilirsiniz. Devir daim düzeniyle yapacaksınız yani.

13. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    koyu kahve ve kahve aspirin iç en ucuz yöntem. yada tehlikeyi göze alabilirsen efedin . anımal cuts falan aşırı zenginler için.

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    cuts aldıktan sora hafif baş dönmesi fln yapabilir ama ısındığın zaman geçer çok önemli deyil bence illagal yollara baş vurma efedrin falan bu arada sizin sistem nası bilmem ama l carnitin cla hariç diğer hepsinde dopingli çıkarsın haberin olsun tabi kontrol varsa kullanma süresiyle doğru orantılı kontrolün zmanını örenip önceden kesmen lazım

15. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yurtiçindeki yarışmalarda öyle bir ölçüme girmedik ama yurt dısındaki bu yarısma biraz da dayanıklılık ve tekniği birleştirecek,bir kontrol olabilir bu konuıda dikkat etmem gerekir eger vücuttada bir süre birikim yapıyorsa yada karaciğerde yarışma başlamadan bitebilir,bunu bir sorusturmam gerekecek.
    Bu arada antrenmanlara basladım ocagın basına düsünüyorsum ama bekletmeden yazıldım salona ve ilk antrenmanım kötü geçti şiddetli baş dönmesiyle,o gün 2 tane carnitin almıstım tr-power'ın ama o yapmamıstır sanırım,karb pek almadım o gün ondan oldu heralde.

16. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Animal Cuts ilk paketim bitmek uzere 5 6 idmanlik kullanim kaldi harbiden bas donmesi yapiyor derin nefes alamiyorum cogu zaman ve bogulma etkisi yaratti bende idmandayken onun disinda herhangi bi sorunu yok saydigim sorunlarda cok siddetli etki gostermiyor hafiften hissettiriyor kendisini ama super urun muazzam ayrica bi arkadas zengin urunu falan demis 3 taksitle 105 ytl satilan bir urun bu zenginler icin diye bir sey yok gayet uygun

Sayfayı Paylaş