yarışmalara hazırlık

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mesut8209 tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet 6 aylık spor cuyum yarışmalara girmek yarışmacı olmak istiyorum gitdiğim salonda 3 4 yarışmacı var deneyimli insanlar fakat iynesiz kürsüz yarışmaya hazırlanamazsın diyorlar ve benim bunlara yatıracak param da yok deneyimli arkadaşlar sizcede böylemi yarışmalara protein amino, creatin gibi suplementler le hazırlanamazmıyım?

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Hazırlanırsın ama birinciliğe oynaman zor olur. Benim avatarım ve albümümdekiler yarışma hazırlığına ait resimler ben de steroid kullanmadım supplementler ile yaptım. Sonuçta atıyorum sen de %4-5 yağ oranı ile 75kg sın onlarda 75kg ama arada ki fark steroidlerin görüntü anlamında bir nevi makyajlama yaptığı.
    Kısaca hazırlan ama 6 ay yarışma için erken bir süre yaşın küçük olsa gençlere gir derdim ama gençler için son senendesin 1.5 yıl daha kütleni arttırıp simetrini de oturtmaya çalış, finallere kalmayı hedefle gerisi gelir.

Steve ve mesut8209 bunu beğendi.
  3. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ya bağzı sakatlıklar ve ameliyatlar geçirdim oyuzden yaş geçti yanş erken başlayamadım ancak toparladım ve başladım yaş 23 6 ay evet çok erken ama içimde bi sıkıntı işte aldı başını gidiyor sabırlıyım emek çok harcıyorum haraketleri aman yanlış yapmıyım diye durmadan hocanın gözünün önünde çalışıp yanlışım olunca ikaz etmesını istiyorum o derece bi piskoloji ve disiplinle çalıiıyorum ama 6 ayda sanki yinede istedim seviyeye gelemedim mi yada normal seviyedemiyim anlamadım boy 173 klomda 73 yağ oranım fazla hocalarda zayıflamak için ugraşma kas yapın otursun o kolay diyor sizin gibi deneyimlilerin yol göstermesiyle başarıcagım suplement olarak ne kullanmamı önerirsin hiç kesmeden yada aralıkla fln sen nasıl hazırlandın suplement olarak öğrenci adam oldum için birtek suplemant olayına girebilirim.

4. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben yarışmaya katılmadım fakat 2 tane hoca vardı hazırlanan her gün görüp konuşuyodum. Gerçekten yarışmaya katılmak zor çok büyük emek motivasyon ve para gerekiyor yani maddi açıdan da insanı yoruyor aşağı yukarı 15-20 bin tl para gerekli bunun yemeği var takviyesi var steroid i var. Eğer kafana koyduysan yolun açık olsun umarım bir gün podyuma çıkarsın ama daha önünde çok yol var bence 6 ay yarışma için çok erken diye düşünüyorum.

mesut8209 bunu beğendi.
  5. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

6 ay evet çok erken daha zamanım var işin başındayken bende herşeyi sağlam yapmak adına bilgi almak amaçlı yazdım neler yapmam gerek okadar para harcayamam öğrenci insanım sonuçta ama azim var istek var spor yapmayı çok seven biriyim.

Sayfayı Paylaş