yarışmalar nerede nasıl olur

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve doom tarafından 28 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. doom

doom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıllardır karşılaşıp cevabını bulamadıgım bir sorumu yöneltmek istiyorum

yarışmalar nerde olur nasıl olur kim belirler katılım şartları nelerdir girmek için ne yapmak gerekir özür dilerim formda aradım sadece tüzükler var ayrıntılı bir bilgi mevcut değil konuyu acıklayan arkadaşlarıma minnettar kalırım

2. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    yarışmalar gsgm ile vücut geliştirme federasyonun ortaklaşa kararları ile yapılır bir yıllık proğram hazırlanır bu yarışmaların tarihi yapılacak olan illeri ve hangi kategorileri kapsıyacağını belirlerler bunun yanında eğitim çalışmaları ve seminerlerde her yılın başında yapılan bu toplantıda belirlenir ve fed.tarafından uygulamaya sokulur.
    ilk yarışma 10 ayda yapılaçak yeri bilehare belirlenecek bu yarışma büyük erkekler ve klasik badi bıranşlarında olacak. ve yine bu yıl fitness ant. kursu acılacaktır.
    www.badifitness.com
    zülküf turan

3. doom

doom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zülküf hocam saolun nadide cevabınız için yazılarınızı okuyorum elimden geldiğince sormak istediğim şuydu yani lisans işlemleri nereden olur herhangi bir sart varmı ön elemeye tabimi ferdi katılabilinirmi yada herhangi bir spor salonundanmı girmek gerekir diye sorucaktım

4. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    bütün sporlar lisansla olur yani yarışmaya katılmanın ilk şartı lisansi kendi bulunduğun ilin gsgm git ve lisans cıkaracağını söyle lisansin vücut geliştirme fitness ve bilek güreşi federasyonu adına olacak ve ferdi olack tamamı. lisans işi bitikten sonra bütün turnuvalara katıla bilirsin .hangi ilden aradığını bilmediğimden yeteri cevap veremedim. bu sporu yapa bilmen için bir salona gitmende yarar var.
    hayde hoşca kal.
    zülküf turan

5. doom

doom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam zaten salona gidiyorum 6 yıldır ama malesef bu konulardan yoksunuz bizleri kimse yönlendirmiyor istanbuldan katılıyorum sayın hocam bilgileriniz için teşekkürlerimi sunarım saygılarımla

Sayfayı Paylaş