Yaptığım doğru mu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ™Legend tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar öncelikle bu sporu 7-8 aydır yapıyorum antremandan 1 buçuk saat falan önce bir tabak pilav ve 250 gr tavuk göğüsü yiyorum.
    Antremandan sonrasında ise ; 10 dk sonra bir bardak üzüm suyu ve 3 yumurta beyazı tüketiyorum bunları yedikten
    40 dk sonrada 250 gr dana eti,1tabak baklagil ve biraz zeytinyağlı salata yiyorum bu soruyu sordum çünkü
    geçen hafta 71,5 kg iken şimdi 70 e düşmüşüm (lean bulk yapıyordum cidden beslenmem yarım değil programımı yazmaktan bıktım herşeyi tam alıyorum)
    ve üstüne biraz daha yağlanmışım sizce neden böyle oldu yeterince dinleniyorum antremanlarım da yorucu iyi geçiyor sıkıntı nerde olabilir?
    HERKESİN FARKLI VE ALAKASIZ GÖRÜŞLERİ YÜZÜNDEN BU SPORU BIRAKMA EVRESİNE KADAR GELİCEM AZ KALDI
    Arkadaşlar bu arada kusura bakmayın şu yazıyı yazarken biraz kaba olmuş olabilirim çünkü bu saçma durum sinirlerimi çok bozuyor

2. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Programın hakkında bilgi verebilirsen kaç günde bir çalıştığın hakkında daha sağlıklı yorum yapabiliriz

3. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    spordan sonra aldığın üzüm suyunu alma eğer spordan sonraki öğünü 30 dk sonra alabiliyorsan direk spordan 30 dk sonra etini salatanı al.Lean bulka bende başlıcam birka hafta sonra biliyorsundur kilo alırken illaki yağlanma olucak ama atman daha olur definasyon döneminde o yüzden moralini bozma.

4. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kilo alamıyorum artık aksine kilo almam durdu üstüne yağlanıyorum kilom sabit ve yağlanıyorum. Haftada 4 kere çalışıyorum bileği saymıyorum programım
    PAZARTESİ : GÖĞÜS SIRT
    SALI : OFF
    ÇARŞAMBA: BACAK KALF KARIN
    PERŞEMBE: OFF
    CUMA: BİCEPS TRICEPS (BAZILARI SIRT TRICEPS YADA GOGUS BICAPS ONERIYOR AMA BEN BÖYLE DAHA COK PUMP HISSEDIYORUM)
    CUMARTESI : FOREARM (BILEK) 12 DK FALAN SURUYOR CUMA GUNU YAPMIYORUM BUNU CUNKU EKSTRA DINLENME GIRMEM GEREKCEK ARAYA VE CUMA GUNKU SPORUM UZUN SURER
    PAZAR : OMUZ TRAPEZ KARIN

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş