Yapsam mı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve asteq tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    Yaş: 29; kilo:69; boy:176 1,5 - 2 senedir yapıyorum düzenli olarak...beslenmem günde 150-200gr protein(et ağırlıklı); 200gr civarı karbo(biraz artırınca hemen göbek çıkıyor)...haftada 5 gün antreman yapıyorum...gelişimim çok yavaş ve artık 4-5 aydır hiç gelişim yok...her yolu denedm çok araştırma yaptım...süpersetler, devsetler, farklı antremanlar, farklı supplementler...
    en sonunda hocam sana kigtropin yapalım dedi...araştırdım fazla yan etkisi yok ama daha çok yağ yakıcı olarak işlevi var gelişime faydası pek yok diyolar..o zamn değmez diye düşünüyorum ama bu plato evresini nasıl aşacağımı bilemiyorum...
    Sizce zararı az olacak tek seferlik bir destek ne olabilir...yoksa kigtropin de fayda sağlar mı?

2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Selam

Kigtropin niye önerdiğini anlamadım bu forumda bile growth kürü yapanların sayısı %1 bile değildir çünkü hem t3 kullanılmalı yanında,hem anabolik steroid,hemde maddi külfeti gerçekten çok yüksek..

Yan etkileri kemik kalınlaşması,kanser yapabilmesi,potasiyel iyi tümörleri habis hale çevirebilmesi,çene kulak büyümesi eklemlerde ağrı

Ben olsam forumdaki normal kürlerden biriyle atlatırdım platomu :)

Saygılar

onurr_535 bunu beğendi.
  3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    Sahsen ben bir kere yapip birdaha yapmayan gormedim.bence sen yapacaksin.hayirli olsun..igne vucuda girdimi artik onsuz olamazsin

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş