Yapmam Gerekenlerle ilgili düşüncelerinize ihtiyacım var !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tiggk1987 tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tiggk1987

tiggk1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 aydır salonda çalışıyorum çalışma programımı sizlere aktarayım.
    Boy = 1.78 kilo 70 kg

1.Gün;

Gögüs = Üst Gögüs bench press 4x8
    Alt Gögüs bench press 4x8
    Dumbell yana açış 4x8
    Pullower 4x8

Biceps = konsantrayon 4x8
    Barbell curl 4x8
    z bar curl 4x8
    Dumbell 4x8

2.Gün;

Sırt kanat= Lat enseye 4x8
    Lat gögüse 4x8
    T boru çekiş 4x8
    Süper rowing 4x8

Bacak = Leg press 4x8
    Leg extension 4x8
    Leg curl 4x8
    Calf 4x8

3.Gün;

Omuz = Enseye omuz press 4x8
    Öne omuz press 4x8
    Dumbell yana açış 4x8
    Dumbell öne kaldırış 4x8

Triceps = Tek Dumbell enseye 4x8
    Z bar enseye 4x8
    Düz bar alına 4x8
    pushdown 4x8

Evet arkadaşlar çalışma programım 3 günlük.1 gün dinlenme sonra tekrar başa dönüyorum.
    Şimdi kendime bi yer ayarladım.EZ bar , standart bar , kısa dumbell barları alıcam.hepsi tabi vidalı barlardan.
    ağırlıklara gelince ağırlıklarda 2,5 kg 4 adet , 5 kg 4 adet , 10 kg 4 adet bu kriterlere göre bana önerebileceginiz salona boşuna para verme aynı salona gitmiş gibi vücudun gelişir diyebileceğiniz bi program varsa çok sevinirim çünkü görüşleriniz almadan bu işe başlamıcam.şimdiden ilgilenenlere tşk ederim.:eek:

Son düzenleme: 13 Ocak 2009
  2. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışma programını bak forumda mevcut antreman bölümünde + 1 barfiks demiri ve sehpada alman lazım forumu araştırarak bulursun bende aynısını yaptım suan evde calısıyorum bir uzun bar ve 2 ayarlanabilir barla calısıyorum dambıl set aldım sehpa aldım barfiks demiri vardı zaten bütün hareketleri cıkarıyorum forumdan egzersiz hareketlerindende bir sürü calısma şekli bulabilirsin göz atmanda fayda var.kolay gelsin :)

3. tiggk1987

tiggk1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eywallah saol alıcam gereken herşeyi evde çalışma programınada baktım ama bilen birinin fikrine ihtiyacım vardı.Yani salondaki gibi vücut yapabilirmiyim evde sordugum sorudaki amaç o arkadaşlar

Sayfayı Paylaş