Yapamıyorum :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve grade tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben ne yaptıysam bu sigaradan zayıflıktan kurtulamadım

bir türlü nefsime hakim olamıyorum sabır edemiyorum ne yapsam olmuyo Sizce Kaderime boyun eyip böyle yaşamaya devam mı etmeliyim

Bide Zayıflamak istiyosan aşık ol derlerye benimkide böyle bişe mi ne anlamadım Sizce Neden Hiç Sabırlı değilim Bunun Tedavisi Varmı :)

2. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
  3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bak bu yaptıgın şuna benziyor...vücut geliştirme sporuyla ugrasıpta, hergününü mükemmel bir irade ile , üstün seviyede bir beslenme ve antrenman düzeniyle tamamlayan insanla, azıcık beslenmeyle aynı etkileri bekleyen insanlara benziyor...
    forumda çok kaliteli bir şekilde zayıflaış insanlar var ve yeterince ödün verdiklerini düşünüyorum, ama sen daha başlamamamışsın bile..hala yapabilir miyim eebilir miyim dersen oldugun yerde sayarsın, kusura bakma...
    sen cok istemiyorsun hala demek ki, hala acık kapı bırakıyorsun kendine...çok isteseydin, coktan bırakırdın...
    bak benden sana bir tavsiye....hayatta hiçbir işe büyük beklentilerle başlama, dalga gecermiş gibide başlama,ama küçük hedefler koyarak başla işe....ancak öyle başarabilirsin bazı şeyleri...yaşadıklarını şanssızlık olarak görme, bu olay için bu kadar endişe duyman bile senin sorumluluk sahibi oldugunu göstermek için bile yeterli bir delildir...sabır ve azimle yapamayacagın iş yoktur...şansın bol olsun...

4. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    D.Wolf Teşekkür ediyorum ama deniyorum acaba psikolojik bişeymi var bende yaw...

5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    psikolojik olarak bagımlılık var desek daha dogru olur...bak , benim babam 25 yıl sigara içti...sonra öksüre öksüre eceli yaklaşmıştı artık desem dogru olurdu herhalde...ama sonra, saglık elden gidecegini anladıgı için bıraktı ve tam 11 sene oldu...şu an ne öksürük ne de başka bir rahatsızlıgı var...gerçi babam ticaretle ugrastıgı için hep stres oluyordu, ondan içiyordu sürekli, ama saglık daha önemli sonucta...senn içinde aynısı gecerli...başaramamak seni dah da stresse zorluyor..
    bir başla gerisi gelecek....

6. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    D.Wolf tekrar teşşekkür ediyorum inşallah olucak

7. Baykuş

Baykuş Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Acılı şeyler tüket, geleneksel yiyeceklerimiz çok süper adana, urfa, beyti, lahmacun vs ayrıca tavuk, yumurta, haşlanmış bıldırcın yumurtası, ayaktan yapılan paça çorbası, somon balığı, kefal, fıstıklı antep baklavası vs vs vs
    ağzını sulandırmıyormu?
    Seni baştan çıkarmak için daha ne yapmak gerek olmassa gel elimizle besleyelim en nihayetinde.
    Hiçbiri yoksa vur ekmek arasına tereyağını sucuğu vs yi gözünü budaktan esirgeme. Ama yeşilliğide ye soğan sarımsağıda bolda su iç zehirleme kendini.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    açıklayıcı bir başlık kullanınız..
    forumda bununla ilgili başlıklar var..lütfen en ilgilisinden devam ediniz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş