Yanlis program uyguluoyorum galiba

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melih06 tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. melih06

melih06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gunler herkese formunuzu bayadan beri takip ediorm ve bugun uye oldum.Oncelikle forumdaki arkadaslardan tesekkur ederim guzel cvplari icin.Ben oncelikle kendimden bahsedim yasim 21 kilom 80den 70e dustu.Boyum 1.78. 3 aydan beri kick box yapiyorum haftada 3 gun ve geriye kalan 3 gun ise fitness yapiyorum lafi uzatmadan yediklerimi sizle paylasim

Pazartesi: 7:30da kalkiorm saat 8 ile 8 bucuk arasi kahvalti yapiorum 3 tane yumurta haslamasi ama sadece beyazini yiyiorum 1 dilim kahverengi ekmegi tostta kizartip yaninda yagsiz 2 dilim peynir domates ve kahve icirom ondan sonra saat 11 gibi ya elma yiyorum yada yagsiz yogurt oglen yemegim (saat 1 )ise bolca bi salata icinde sadece nar eksisiyle elma sirkesi oluor.saat 3 gibi yine ya elma ya yagsiz yogurt yiyorum. saat 6 gibi evde hazir corba iciorm 60 kalorilik ve yine bol salata yanindada cook az ne yemekler varsa onu yiyorum genellikle pilav veya sebze oluor.Aksam saat 8 bucukta kick box baslior ve 1 saat suruyor.baya bi yoruluoruz ilk 15 dakka sadece isinmaya yonelik oluor eve gelince yine elma veya kivi yiyorum sonrasinda uyuyorum(gun icersinde 1.5 - 2 litre su iciorm onun disinda kesinlikle seker meyve suyu filan icmiorm)

Sali: Yemek programim hergun ayni aksam saat 8 de fitnessa gidiorm butun vucut calisiorm cunki haftada en fazla 3 gun gidebiliyorum fitnessa ekstra olarak fitnessdan gelince whey protein tozu iciorm suya karistiraraktan 25 gram.

Carsamba: Yemek programim yine ayni aksam 8 bucukta kick box saat 10a kadar.

Persembe: Yemek programim ayni aksam saat 8de fitnesaa gidiorm butun vucut calisiorm eve geliorm whey protein tozu iciorm suyla toplamda 25 gram protein tozu ve yine elma veya kivi veya yagsiz yogurt

Cuma: Yemek programim ayni aksam saat 8 bucukta kick box saat 10a kadar yine eve gelir gelmez elma veya yagsiz yogurt yiyiorum

Cumartesi: Bugun bisey yapamiyorum ama yemek yine aynisi

Pazar: Bugun yine butun vucut calisiyorum protein tozu iciorum fitnessdan sonra onun disinda yediklerim ayni

Simdi ben size kisaca ozetleyim kendimi 2 ay icinde inanilmaz kilo verdim 10 kilo verdim ve sadece alt gobek tarafimda bisey kaldi su an ki kilom 70 ama bence onunda sebebi alt karin calismadigim icin ve ben seker yag ekmegi hayatimdan cikarttim sirf guzel bi vucut yapabilmem icin gercekten cok ugrasiorum ama ben biseyleri yanlis yapioyurm ne yaptigimi bulamadim.Fitnessa gittigimde yaptigim program ilk once gogus sonra sirt omuz on kol arka kol bacaklar karin. Bazi arkadaslarimiz spordan sonra seker kullanmak gerektigini filan soyluor. Araniza yeni katildigim icin fazla bi bilgim yok belkide iyi anlatamamisimdir kendimi.Bu arada amacim guzel bi vucut ve kilo verirken kas kaybim oldugunu dusunuorm yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim yardimlariniz icin eger yanlisim varsa konu acma konusunda simdiden ozur dilerim

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş