yanlis beslenme aliskanliklari

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve Enjyu tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Enjyu

Enjyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaslar;
    Arkadaslar belirli beslenme aliskanliklari (abur cubur fast food) nasil birakilir bir tavsiyesi olan var mi? Ornegin bir anda hayatindan cikaramiyorsa ne yapmak gerek yavas yavas azaltmak mi? Tavsiyeleriniz cok onemli..

Asiri kilolu bir insan icin (100+) nasil bir antreman programi olmasi gerekli mesela ilk aydan agirlik eklenmeli mi veya hafif tempoyla baslayip yavas yavas antremanin temposu yukseltilmeli mi?

Forumda arastirma yaptim ama cok asiri kilolu insanlarda ozellikle bayanlar da biraz farkli durumlar var galiba o yuzden yeni konu acma geregi duydum.. simdiden tesekkurler tavsiyelerini merakla bekliyorum..

2. kbsy23

kbsy23 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    viyana
    ilk sorun için cevap vereyim. dediğiniz besinleri satın almamak epey güzel bi çözüm. evde ne kola ne şeker ne çikolata nede nutella var. meyveli yoğurt bile yok. buzdolabının hali içler acısı. insanın canı istese de yiyemiyor yani. esas olay markette hakim olmak tabi. fast food a gelirsek öyle yavaş yavaş bırakma gibi bi durum yok sigara değil bu. öncelikle sağlığınız için yememelisiniz ben 186 boya 70 kiloyum ve yemiyorum siz 100+ kilolardaysanız aklınıza bile getirmemelisiniz.

Son düzenleme: 25 Aralık 2013
    MissBurpee bunu beğendi.
  3. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    bi anda bırak ve cardio ya basla

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    evet bi anda birakin. Emin ol 3-4 dayan artik kendin bile istemiyeceksin onlari

Sayfayı Paylaş