YANLIŞ MI YAPTIM ?

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve DogukanErdagi tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DogukanErdagi

DogukanErdagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 15, boyum 1.70 kilom 55 fitnesse başladım fakat direk Hardline Progainer 5000 GR Sipariş verdim ve bügün teslim aldım. Kilomdan dolayı sipariş verdim hocama danışmadan siparişi verdim kullansammı sizce ? :(

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yanlış yapmışsın,şu an gerekli değil.yeni başlıyorsun ilk etapta suplement kullanımını değilde beslenme sistemini öğrenmeye yoğunlaşman daha iyi olur.

3. DogukanErdagi

DogukanErdagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki aldığım tozu ne yapacağım :/

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Açmadıysan epeybi bekleme süresi vardır,yok açmışsanda artık kullan okadar para vermişsin,antreman sonraları birer ölçek alarak bitir.

5. DogukanErdagi

DogukanErdagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef açtım kutuyu :), 12 günde bitiyot zaten 5000 gram günde 2 porsiyon teşekkürler yorumun için :)

6. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Bence yanlış yapmamışsın. Kendim başladığımda yaklaşık 6-7 ay kullanmamıştım supplement , gerek fiyatlarından gerek yazılanlardan dolayı. Protein , kreatin .. gibi supplementler alsaydın yanlış derdim ama karbonhidrat kilo arttırma amaçlı iyi gelecektir. Tamam içeriğinde her şey var ama tahmin ediyorum ki öncelikli amacın kilo almak , hacim kazanmaktır. İlk 6 ay supplement gereksiz deniyor , neye göre kime göre bilmiyorum. En azından düzgün bir antrenman ve beslenme ile desteklersen baya olumlu yanıt alırsın bu da sporu bırakmadan devam etmen için moral katacaktır sana. İstanbul'da bir çok salonda para kazanma amaçlı olsa gerek steroid bile satıyorlar birkaç aylık üyelere , ya da satmaya çalışıyorlar. Ben gaineri kullan derim. Ama bir iki ay sonra kullanmaya başlasaydın daha iyi olabilirdi.

Sayfayı Paylaş