Yanlış seçim mi,bilinçsiz kullanım mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xblackk tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xblackk

xblackk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay içerisinde 5 kg Nitrofull Super Mass'ı bitirdim fakat ne hacim olarak ne de kilo olarak 100 gram etkisini görmedim.Şu anda PnP Whey Pro90 kullanıyorum ve sanırım o da yerimde saydırmaktan öteye götürmeyecek beni.
    Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum.

2. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    bu birazcık senin supplement dışında ne yediğin ne içtiğinle alakalı.günlük kalori ihtiyacını gainer dan karşılamaya çalıştıysan elbette kilo alamazsın.gaineri senin günlük kalori ihtiyacını karşılamak için değil, senin besinlerden aldığın kalorilere ek olarak düşünmelisin.yani gainer alıyorum diye etini, makarnanı, tavuğunu yemeyi bırakmamalısın..sen günlük ihtiyacını karşılayacak kadar yemeğini ye üstüne bi de gainer kullan o zaman kilo almaya başladıını göreceksin...

xblackk bunu beğendi.
  3. xblackk

xblackk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy 1.80 ve 70 kiloyum,5 kg protein benim 70.1 kg olmamı sağlamadıysa bu tamamen benim hatam mıdır acaba?Protein alıyorum diye normal beslenmemi bırakmadım tabi ki.

4. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Eger iyi beslendigini düsünüyorsan ve düzenli kullandiysan gaineri, sana alisveris yaptigin yeri degistirmeni tavsiye ederim. Dediklerinden tek cikarabilecegim sey supplementin sahte oldugudur. Yok kesin eminsen sahte olmadigina, demekki ya kullaniminda yada beslenmede hata yapiyorsundur.

Nekadar kullaniyorsun gainer dan ve gün icersinde nelerle besleniyorsun yazarmisin.

5. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    hep söylerim suplementlerde sihirli bi iksir yok beslenmene dikkat etmezsen aşama kaydedememen çok doğal olur.

Sayfayı Paylaş