yanlış olan şey ne

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve halogong tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    şubat ayında düzenli olarak çalışmaya başladım.göğüs ilk 12kg ile başlamıştım şimdi 30kg(toplam)kaldırabiliyorum.kollara gelince onlarda 6kg ile başladım şimdi 8-12 arası kaldırıyorum.ama omuzlar hep aynı.6kg ile başladım hala 6kg.7 yapınca sanki hiç kalkmayacakmış gibi geliyor.ve omuz için 6 hareket var programımda.salona gitmiyorum evde çalışıyorum sağdan soldan araştırarak kendimce bişe yaptım ama biraz abartı olmuş gibi. 1-2 yerde okudum az önce bu sayı çok fazlaymış hele ki yeni başlayan birisiyseniz çok fazla gelir yazıyordu.3 tane hareket yapsam yeterli olur mu acaba.ön arka ve yan taraflar.

aslında diğer kısımlar içinde zorlanıyorum ama omuzlar kadar değil.hareketleri azaltsam daha iyi olur mu?

2. ufukko

ufukko Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Bence ilk etapta anlatim seklinizi ve turkcenizi duzeltirseniz daha iyi olur.

Sorunuza gelince; omuz çalisirken kac tekrarli setler yapiyorsunuz ve set sonuna dogru kaslarinizin zorlandigini hissediyormusunuz? Ornegin 4x12 calisiyorsaniz 12.tekrari yaparken ilk basladiginiz anki kadar rahatmi kaldiriyorsunuz?
    Eger durum boyleyse tekrar sayinizi arttirmalisiniz.
    GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
  3. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    3 set 10-9-8 tekrar.son sette 4+4 yapıyorum.direk 8 yapamıyorum omuzlarım çok fazla yanıyor.

edit: konu ile alakası yok ama fazladan konu açmamak için bir şey daha sormak istiyorum.salona gidecek durumda değilim çok uzak.Dynamic 1000 Ağırlık Merkezi - 470,00 TL : Ücretsiz Kargo - VoitBayi.com şu aleti alsam işe yararmı.biraz baktımda fiyatı uygun olan ve rahat bi şekilde antrenman yapabileceğim bi bunu bulabildim.

Son düzenleme: 4 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş