Yanlış mı besleniyorum!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve himrkolo tarafından 8 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. himrkolo

himrkolo Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Afyon
    2,5 aydır vg yapıorum... vg 'nin yanında kilo vermekte amaclarımın içindeydi

boyum 1,80 kilom 77 vg ye başlamadan önce 94 kiloydum 2,5 ayda 77 kilo ya düştüm. beslenme konusunda tereddütteyim yorumlarınızı bekliorum.

sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 4-5 zeytin 1 adet yumurta,40-45 gr lor peyniri,1 tam domates, 1 bardak bitki çayı...
    kahvaltımı yaptıkdan sonra antremana gidiorum antremanım ortalama 2 saat sürüo. saat 15,00 gibi eve geliorum 1 konserver 80gr lık ton balığı yiorum ve okula gidiorum.
    okulda saat 6 gibi bir tabak corba,1 adet 200 ml süt içiorum

aksam 8-9 gibi evde oluorum evde 1 bardak bitki cayı, 1 tabak sebze yemeği ıspanak,pırasa,fasülye vb... saat 8-9 arası yemek yemem ne kadar doğru:confused:

günlük 8-10 bardak sıvı tüketiyorum...

kilo verdikten sonra üst ve orta karın eridii alt karın olduğu gibi duruo :(

beslenme şeklim yanlıssa nası bi beslenme şekli yapabilirim yorum bekliorum!

2. bat34

bat34 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    protein miktarın çok düşük.günde en az 7 yumurta tüket , loru en az 150 grama çek , spordan sonra en az 200 gramlık et türü tüket, spordan önce ton balıgı yanında karbonhidrat tüket , hayvansal proteinin yanında bitkisel proteinde olabilir yulaf yiyebilirsin sabahları, sütü de aksam yatmadan tüketsen biraz daha şekillenmiş olur beslenme programın.

himrkolo bunu beğendi.
  3. himrkolo

himrkolo Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Afyon
    karbonhidrat olarak antreman sonrası makarna tüketsem karbonhidrat acığını karşılarmı?

4. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sürekli açmı hissediyorsun kendini? programına bakılırsa profesyoneller gibi beslenmeye çalışıyorsunda. Hani 2.5 aylık vücut geliştiricinin günde çok fazla öğün yapmasına gerek yok zaten. Üstelik kilo verirken.

eğer devamlı açlık ve kendını tuaf hissetme gibi durumlar varmı?

Son düzenleme: 8 Ocak 2011
  5. himrkolo

himrkolo Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Afyon
    aclık hissim olmuo alıstırdım vücudu aclık hissi saat 10 dan sonra gelio :) ama meyve su süt tüketerek bastırıorum

6. yaramyarimdir

yaramyarimdir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duhduhduh
    yuh naptın sen günlük 7 yumurta mı? iyi misin sen_? Her şeyin fazlası zarar.

Sayfayı Paylaş