Yan Karın (Oblik Bölgesi) Eritme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve _"BADYGUARD"_ tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. _"BADYGUARD"_

_"BADYGUARD"_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Yan Karın (Oblik Bölgesi) eritme konusunda sorun yaşıyorum. Orta bölgede belirgin bi yağ kitlesi yok ama yan bölgede arka yan da dahil olmak üzere yağlanma var ve beni rahatsız ediyor. Nası egzersiz yapacağımı ve ne kadar süre olması gerektiğini söylerseniz sevinirim teşekkürler şimdiden :)

2. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim karin bolgelerinde 7 dk lik calismanin ustune cikildiginda olusan oksijenle yaglarda yanma saglanmaya baslar. yan bolgeler icin cesitli hareketler mevcut yapman gereken cesitli twist harwketlerini harmanlaman. disk uzerinde saga sola 60-70 ° lik dönüşler , sabit zeminde omzunda bir sopaya kollarini yaslayarak belden yukarini yine ayni derece saga sola dondurmek ve bunun aynini oturarak yapmak gbi harwketler mevcut. toplamda 20 dk yapman ve iki gune bir tekrarlaman fayda saglar diye dusunuyorum kardesim.

GT-I9515 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_"BADYGUARD"_ bunu beğendi.
  3. _"BADYGUARD"_

_"BADYGUARD"_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uyguluycam abi teşekkürler tavsiyelerin için :)

4. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    rca ederim krdesim herzaman :)

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Karin bölgesindeki yada vücudunun baska bir bölgesindeki yaglardan degil 7 dakika,düzenli beslenip güzel bir beslenme uygulamadigin sürece 70 gün gece Gündüz egzersiz yapsanda kurtulamazsin.Yani onlardan kurtulmanin caresi mutfaktan güzel bir diyet ve antreman programindan geciyor.

zeo64 ve KaraFırtına bunu beğendi.
  6. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim burda adam egzersizi sormus. illaki diyet yapmasi gerektigini bilior diye dusunuyorum,veslenmeyi uyguyordur egzersize takilmistir diye dusunuyorum. yoksa tabikide 24 saat icinde 60 gr karbonhidrati asmadan yagida dusuk tutarak beslenmesi gerekirki vucut karbonhidrattan aldigi enerji yerine yag yakmaya alissin.

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

7. _"BADYGUARD"_

_"BADYGUARD"_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belirli bi beslenme programım olmasada yediklerimin az yağlı olmasına dikkat ediyorum 16 yaşında olduğum için program uygulamam zor ve hergün 40 dk eliptik bisikletle kondisyon antremanı yapıyorum boyum uzun olduğu için kilo problemim yok tek sorun yanlar oda egzersizle geçer .

8. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynen krdesim

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

9. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2015 ---
    Yağ yemek seni yağlandırmaz. Harcadığından daha fazla kalori alırsan kilo alırsın, daha az alırsan kilo verirsin bu bu kadar basit. 2400 kalori harcıyorsan 2600 kalori alırsan aldığın kalorinin hepsi proteinde olsa yağlanırsın. Bölgesel yağ eritme diye bir şey yoktur belli bir yerdeki kasları çalıştırarak üstündeki yağları yakamazsın. Adam gibi bir diyete girmen gerek. Ağırlık antrenmanını aksatma yoksa çok kas da kaybedersin. Ha unutmadan ekleyim tüm vücut yağ yakar veya yağlanır hani sırf karından gitmeyecek hatta önce kollar ve bacaklardaki yağlar gidecek ve en son karın gidecek. (genetik şifre böyle yapacak bir şey yok)

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş