Yan etkisi az olan zayıflamaya yardımcı supplementler ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Elvenlord tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar spora başlamak istiyorum spor yaparken bana kilo vermemde yarımcı supplementler arıyorum fakat forumlarda ve sözlüklerde okuduğum kadarıyla bir çok yan etkisi olabiliyormuş bu tür ilaçların açıkcası biraz korkutuyor tabi ama gerçekten kilo vermek de istiyorum supplement kullanmaktan korkmamın nedeni bende şeker sorunu var hastası değilim fakat yüksek ve tansiyonum bazen yükselebiliyor özellikle beni korkutan kısmı tansiyon.bildiğiniz yan etktisi az olan zayıflamaya yardımcı supplementler varsa paylaşırsanız sevinirim...
    BOY:1.87
    KİLO:123

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanman gereken hiçbir supplement yok. Sadece günlük ihtiyacının %20 altında kalori alman yeterli. Zayıflama supplementlerinin çoğunluğu tamamen etkisizdir, şarlatanlıktır. Az bir kısmı işe yarar onlar da verdiğin paraya değecek kadar işe yaramaz. O boy ve kiloda diyetisyene gitmeni öneririm.

elite35 bunu beğendi.
  3. burak717

burak717 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Tansiyon gibi bir şikayetin varsa kesinlikle kullanmanı ben tavsiye etmem, antremandan önce espresso gıbı sekersız kahve yag yakımını hızlandırmak ıcın tavsıye edılır fakat sende tansıyon gıbı sıkayetler varsa kahvedende uzak dur cunku o da carpıntı yapar. Gun icerisinde yesil cay içebilirsin onun harıcınde guzel bir kardio ve diyet programıyla kilolarından saglıklı bır sekilde kurtulabilirsin. Büyük ihtimalle tansiyon rahatsızlıgında kilona baglıdır eger genetik degilse. Bende 170 boy 106 kilo ve hipertansiyon hastasıydım düzenli kardio ile bu fazla kilo ve hipertansiyondan kurtuldum, inşallah ileride tekrardan çıkmaz. Allah yardımcın olsun.

4. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    güncel...

Sayfayı Paylaş