Yanınızdaki kıza yolda laf atılırsa naparsınız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul

Nasıl yani? Sen böyle bir terbiyesizliği yapıyormusun? Yanında bir erkek olan (abisi,dayısı,karısı,kızı,sevgilisi herneyse..) kıza sarkıyormusun?

Eğer öyleyse mümkünse karşılaşmayalım.. Sıhhatin açısından uygun olmaz.

2. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    şaka şaka öle bişey yaparmıyım hiç terbiyesizliğe girer amaç geyik olsun diye söyledim thums:

3. SiegE

SiegE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kıza laf atmaktan çok korkarım ama daha ziyade korkutuğum şey yanımdaki bayana laf atılmasıdır.Sözün artık bittiği nadir yerlerden biri sanırım...

4. umuty17

umuty17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    muscled_girl ün dediği zaten kadınların bu konudaki genel görüşü her vatan evledının yanındakıi kıza laf atan birine vurması gerekir ki bu irz düşmanları akıllansın

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle böyle bir ortamın oluşmasına izin vermem. Diyelim ki de böyle bir ortamın içinde bulduk kendimizi... Ne yoluma devam ederim ne de direk dövüşürüm. Öncelikle sözlü ikaz ederim. Bu hareketi yapan adam zaten kavga etmeyi baştan göze almış bir tiptir. Sonuç kavga etmemizle biter. Gücüm yerindeyse mücadelem güreş yönünde olur, rakibi yerden yere vurarım. Form düşüklüğü varsa boksa da dönebilir mücadele. Güç yerindeyse UFC, değilse Fight Club :)

6. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer buna cesaret edecek biri varsa kafasının dağılmasınıda göze almış demektir.Onu elimdem hiç bir güç alamaz.

7. harunyahya

harunyahya Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendim 4 senedir boksörüm başıma 2 kere geldi ve mantıkla değil güçümle hareket ettim bu zaman da laftan anlayan yok şerefsiz çok gençlik desen bii alem onun için ya multurdum o şerefsizi yaptığıma da hiç pişman olmadım

8. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    98 senesinde Datça'da limanda arkadaşımla otururken birde baktıkki 2 kişi 3 kişiyle kavga ediyor hemde ne kavga hatta o 2 kişiden birtaneside hiç karışmadı bile sayılır ama öteki yemin ederim size 3 ünü nasıl tartaklıyor oğlan bir yumruk darbesi bile almadı özellikle takip ettim kazara bir yumruk gelmezmi yok tak tak tak 3 ünüde dövdü ve bukadar güzel kavga eden birini daha önce görmemiştim.Dayak yiyenlerde baktı vuramıyorlar biri sen benim kim olduğumu biliyormusun diye bağırıyor biri benim babam varya ..... en komiğime gidende dayak yiyenlerden en kısa olanı bi bağırdı ''sen sinirliysen ben senden daha sinirlyim'' diye bağırması yaaa madem sinirlisin sende karşılık ver verebiliyorsan.Neyse uzatmıyim işin özü tabi o arbadede bağırmalardan anladığım kadarıyla dayak yiyen 3 genç dondurmacının önünde 2 kıza asılıyorlar Bodruma götürelim mi sizi beraber takılalım mı gisinden meğer o 2 oğlanın da kız arkadaşlarıymış tabi dondurma alıyorlarmış o sırada elllerinde dondurma gelincede bi bakıyorlar kızlara asılıyorlar çocukta çekmiş limaa kimsenin olmadığı yere basmış dayağı.Aradan kaç sene geçti hala daha unutmam ....

İşin özü kendine güvenipte bir bayana bırakın erkek arkadaşının yanında laf atmayı yanlızken bile laf atılmaz.

9. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Valla bence gostereceginiz tepki atilan lafin kalitesine de bagli. Benim body yapan yakin bir arkadasim anlatmisti bana ( 7 senedir de duzenli devam ediyor). Kiz arkadasiyla yolda yururlerken bir ruzgar cikmis, kizin saclarini dalgalandirmis. Yoldaki hirbo da dayanamayip "ruzgarin yeter" demis kiza. Simdi atilan laf orjinal, hakaret yok, ama sonucta laf atilmis kiza. Bizimkisi lafin orjinalliginden dolayi adami dovmemis ( ki normalde dover, birebir biliyorum arkadasimi).
    Siz olsaniz ne yapardiniz?

10. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    sınırlenmeye gerek yok kızı gıdıcegı yere bırakırsınız ondan sonra allah ını kaybettırıp peygamberını sasırtıncaya kadar doversınız.

11. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    süper bir kavga tanımıthums:

12. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Farklı bir taraftar bir komplo üretelim bir de. Kız arkadaşınızla yürüyorsunuz. Tanımadığınız kızın biri belden aşağı size laf attı, tepkiniz ne olurdu? (Olmaz demeyin, okul yanlarından geçerken erkeğe de çok laf atılıyor.)

13. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    rıca ederım :D

14. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bizim basimiza gelmisti. Kizin biri havuz kenarinda biz kosarken "Analar ne aslanlar doguruyor be!" diye bagirmisti gozumuzun icine baka baka. Kiz herhalde 15-16 falandi, biz de 24 duk. Kaale almadan devam ettik kosmaya, ama ne yalan soyleyeyim bir sey yap dese de birisi yapamazdim herhalde :)

15. göktürk

göktürk Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    trizm receptions chef
    Yer:
    ANTALYA
    selam valla eğer benım kız arkadasımsa doğal olarak bana benzer sanırım bana kalmadan kız dalar doğal olarak ıkımız kombıne hareketlerle dümdüz ederiz düz ettımız bır adamda bırdaha zor konusur gerısını hayal gücünüze bırakıyorum..................

16. savasaktulum

savasaktulum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dağa kaldırmazsam adam değilim .....

17. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    emanet belimdeyse kafasına 1 el.emaneti yanıma almadıysam tekme,tokat,yumruk,kafa allah ne verdiyse..affı yok..

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlıktaki şiddet anlatımı gereksiz arttı ve buna da müsait bir konu..kilit

Paradise_In_Dubs bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.