Yanınızdaki kıza yolda laf atılırsa naparsınız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    Ama şöyle de birşey var Azizim ben öyle bir insanı koluma takıp yolda yürümem :)

2. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    kavgadan sağ çıkabilcek gibiysen dalarsın tabi..ama yok olan sana olcaksa uzak durmak lazım..zaten hiç bi kız da böle bi durumda "niye beni korumadın" demez,diyemez..bu konu bi erkek için gerçekten yaşanması en zor konulardan biri..allah hiçbirinizin başına vermesin arkadaşlar..bu arada görüntüde caydırıc ı bir şey tabi..ilerde evlendiğimde eşim kalıplı biri olur umarım :D

3. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    Karşıyım Beşiktaş - Çarşılı değilim ama karşıyım :) geri adım atmak yok..

4. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    önce ne diyon birader sen derim, artistik yaparsa da girerim gibi görünüyor. Allah göstermesin.

5. scorpi

scorpi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    İstedigimiz kadar kas olsun adam uyuşturucu çekmiş bıcak lı bir adamda olabilir.
    laf atan biri cahil dir.. cahil herşeyi söyleyebilir dediklerine niye kulak asayım?
    sinirlerine hakim olabilen biriysen bence problem olmaz
    kız arkadaşın pısırık demesin diye niye hayatımızı riske atalım?

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bir erkek için en ağır vaka birilerinin yanındakine laf atması olabilir belki ama daha ağırı dediğiniz gibi yanınızdaki kadın/kız'ın sizin erkekliğinize laf söylemesi yada bunu ima etmesidir...
    bayanlara tavsiyem hiç bir erkeğin erkekliğini ezmeyin..kavgada tetikleyici siz olmayın..

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle bir durumda, ben her koşulda düşünmeden dalınacağını varsayarak, dayak yenmesi halinde buna laf söyleyen, aşağılayan kızı da insan mertebesinde değerlendirmem. Flexor'un aldatmakla ilgili yazdıklarında doğru bir şey vardı yalnız. Böyle davranabilecek bir kadını yanında taşıyan erkekde de suç var tabi.

8. Prelektro

Prelektro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Burda bence önemli olan yanınızdaki kızın ortama göre giyinmiş olması. Kimse üsturuplu bi kıza laf atmaz genelde yani.(çok tenha-varoş yerler dışında). Yanlış anlaşılmasın ben isterim ki yanımdaki kız istediğini giysin . Ama bizim toplum buna hazır değil henüz malesef. Böyle basit bi konu içinde yanındaki erkeği tehlikeye atan kız hakkındada 2 kere düşünmek lazım derim.

9. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    - Aşkım al şunları ( cep telefonu , cüzdan ve mp3çalar uzatılır ) köşedeki markete gir bekle , 10 dk sora gelmezsem önce ambulansı sonra polisi ara hee annemede haber wer geç gelcek de...

Gözlerine bakarak alttan bi ufak gülümserim arkadaşa , anlayabilecek bir tipse gider konuşurum değilse yürümeye dewam aşkuuuum...

10. crespo143

crespo143 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer yanımda kız arkadaşımı emanet edebileceğim bir erkek arkadaşım daha varsa ona emanet eder haddini bildiririm.Eğer yanımda arkadaşım yoksa yoluma devam ederim.

11. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    insan o anda inanilmaz 1 testestoron salgiliyo ardinan kanat calisirkenki cekme hareketiyle kendisine dogru cekiyo kafayi egince burun kiriliyo karsi tarafin...tecrube ile sabittir bide sorarlar neden kanat calisiyoruz diye... euehueheu a32

12. body_ci

body_ci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    akıl her şeyden üstündür bunu bilenler kaslıyım diye adama dalmaz çünkü bu tür adamlar bıçak taşır bu yüzden ilk hamleyi hemen siz yapıp erkeklerdeki bulunan ayıp şeye hemen bir tekme geçirin ve sonra biraz adama küfredip kaçın :D kısacası hemen adamın şeyine vurup kaçacan :D
    daha farklısı ise ilk hamleyi ilk siz yapıp burnuna bir yumruk karnına bir diz geçirin bu kadar sonra adama tükürüp uzaklaşın ordan :D

13. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bende aranıza yeni katılıyorum ama mesaj yazmadan geçemiyecem eğer böyle bir durumda dalmayı kafaya koyduysanız çeneye yumruk vurun tinerci değil nasıl bir adam yada nasıl bir ruh hali içinde olursa olsun yatacaktır(geçmişte boks yapmıştım evde halada çalışırım).eğer kafası iyiyse burnu bile kırılsa sizi sallamaz zararlı biriyse knock-out tek çare...

çeneye iyi vurursanız karşındakinin ebatlarıda farketmez...

14. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ne olursa olsun tehlikede olsa bıçak bile yemek bazı yerlerde laf yemekten daha az can yakar.Bir kızdan pısırık lafı yemek psikolijinizi mahfeder,ama şerefiniz uğruna bıçak yeseniz bile en azından buna büyük ölçüde değer.Sadece kalp yarası kabuk bağlamaz,iyileşmez.Kalp yarasını oluşturansa sizi üzecek bir sözdür.(BU ARADA NE TOPİC AÇMIŞIM:ddd,saolun katılımlarınız için )

15. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    benim yanımda ki kıza laf atacaklar öle mi cherokee nin dediği doğru yanında bayan olan adama herkimse ses çıkarılmaz ama bunu yapan olursa kafasının parçalarını kaldırım taşlarından toplarlar :D hiç acımam

16. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya

Silaha ne gerek var! Kendimi örnek göstereyim, 168 boyunda ve 81 kiloluk yarı define bi tosunum. Bu ebatta silah onun için kurtuluş olur. Fakat bence böyle bir hayvanlığı yapansizden öyle bir dayak yemeli ki ileride adam olup çoluğa çocuğa karıştığında bunu ders diye anlatmalı. Benim size tavsiyem böyle durumlarda adamı ilk darbeyle şoka uğrattıktan sonra çevrenizdekinlerin dikkatini çekin ve milletin gözü önünde şov yapın. bu durumun utancı yamulmuş şahsiyetyi eminim hidayete erdirecektir!

17. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yanimdaki kiza daha laf atan hic olmadi allahimada zaten duga ediyorum oyke bir sey olursa her halde ordu bille beni durduramaz ama benim yanimdaki kiza laf atacak biri zor cikar namus icin yasiyoruz bu dunyada onuda kaybedersek olelim daha iyi saygilarimla...

18. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    2 kere böyle bir durumla karşılaştım birincisi uzun bir beraberliğim olan aynı zamanda komşumuz olan bir kızla düşünün kız size emanet ve arkanızdan 2 kişi sürekli taciz ediyor arkamı döndüm kim bunlar diye baktım baktım çocuklar dişime göre 2 yılırdırda body yapmanın güvenide var tabi çocukların biririnin omzu diğerinin burnu kırılmıştı burnu kırlan sanırım şu aralar burunsuz geziyordur üst üste burnuna bir kaç kafa atıımda. eee sende bişi yokmu diyişinizi duyar gibiyim 1 ay boyunca morluğu ve şişliği geçmediği için açılmayan bir göz:) olsun kendimi o an kendimi kahraman gibi hissetmiştim kız arkadaşımın bunu her gördüğü arkadaşına anlatmasıda cabası

diğerinde ise hiçç duymamazlıktan geldim çünkü o kızı büyük ihtimalle ertesi gün tanımamazlıktan gelecektim

yani işin özü kızından kızına değişir

19. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    kim ne derse desin yanindaki kiza laf attiran bi erkek o kizin gözünde sifir olur..bazilari diyorki o onun kalitesiz bi insan oldugunu gösterir ses etmeyin yürüyün gidin diyor..günlük yasantida laf arasinda kizlar biz kavgaci erkekleri sevmeyiz derler bizim icin dögüsenleride sevmeyiz derler ama bu kocaman bi yalan.kac sefer tanik oldum evet kavgayi sevmiyolar ama kendileri icin dögüsünce cok hoslarian gidiyor,hemde bu bütün milletlerde aynidir..bizim isyerinde yugoslav bi kiz var ama kendisi müslüman ismide melek.gerci türkce bilmiyor.gecen biraz konustuk.bana diyorki oguz sende evlisin merak ettigim biseyi soracam diyor.sor dedim.gecen gün otobüse bindim esimle bi cocuk cep telefonu ile resmimi cekti esime söyledim ,sanki ne yapabilirki birak ceksin dedi diyor.o an esimden sanki nefret ettim bi türk erkegi napardi oguz dedi.bende alirdim o telefonu titresimini acar sonra ona yuttururdum sonrada durmadan onu aradim dedim.kiz güldü sonrada bende esimden böyle sinirlenmesini bekledim ama yapmadi .sence onda bi tuhaflikmi var diyor...görüyosunuz kiz kocasinda bi tuhaflik bile düsünüyor..yani herkes kendi bilir ama bunun medeniyetle bence alakasi yok.hayvanlar bile esini kiskanir kavga eder,normalde kavga iyi degil ama esiniz ve yaninizdaki bi bayana laf atan birine saldirmak onun yaptigi serefziklikten daha alcakca bisey olamaz.ben duramam yani

20. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben böle durumlarda kendimi tutmaya çalışıyorum çünkü psikopata bağladımmı geröekten köytü oluyorum yani sakat bırakabilir derecede kavgada duruumum bunu bildiğim için hep sabır hep sabır ince bir çizgi
    var onu geçerse olabilir zaten pekte olmuyor tırsıyorlar bi bakışım yetiyor adama başımın belaya girmesinden korktuğum için bulaşmıyorum sabrediyorum bu işin polisi var bilmemnesi var ya adam sakat kalırsa bunlarıda düşünmek lazım hele türkiye gibi biryerde elemanının benim kıza sataşmasının boyutuna göre değişiyor tavrım :D

çünkü arasıra bende başka elemanların kızlarına sarktığım için ordan biliyoru:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş