Yanınızdaki kıza yolda laf atılırsa naparsınız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kendine güveniyosun tamam güçlü olabilirsin eyvallah.. ama karşında kız arkadaşına laf atan,ben bunu 1 vuruşta komaya sokarım diye düşündüğün, 60 kiloluk ufak tefek adamın şampiyon bi boksör olmadığını nerden biliyosun kim hastahanelik olur o zaman(yanılış anlama bu benim için de geçerli)
    o yüzden tanımadığınız bilmediğiniz adama bulaşmamak en iyisi.yapacak bişey kalmadıysa o zaman tamam son çare dalmak olmalı bence

16-17 yaşımdayken birgün bunları söleyeceğimi söleseydi biri kendimi öldürürdüm valla yaş ilerledikçe testesteron azalıyo heralde vay bee ..
    (yaş 26):)

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar çok ilginç fikirler beyan ediyorsunuz.
    Böyle bir anda kim düşünür? Kim olayın muhasebesini yapar?
    Düşünerek olmaz bu işler. Dediğim gibi inşallah kimse yaşmaz ama yaşayınca ne tinercisini ne çetesini düşünürsünüz. Kontrolü beyin değil, hormonlar alır. 2 katınız adama da kalabalığa da dalarsınız.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    schwarzxxl bunun bende farkindayim insallah basimiza gelmez ama gecen sene basimdan gecen bir olay beni cok üzmüstü;
    caddebostan sahilde gece arkadasimla yürüyüse cikmistik,gece 12 sulariydi sanirim,sonra arabaya dönerken bir kalabalik gördük polis doluydu,oraya gidip oalyi sordugumuzda tinerciler arabasi bozulan bir gurup insani soymuslardi,sonra baktim tinerciler uzakta gözüküyor ve polislere hemen gösterdim(görmediklerini düsünüyordum) polislerde buna karşilik hicbir hamle yapmadilar,neden burda duruyorsunuz dedigimdede ''onlari alip götürsek de 1 saat sonra bırakiyoruz,ilacli olduklari icin kanun geregi birsey yapamiyoruz'' bende cok sinirlenip polisin üzerine yürüdüm;biz dedim ufacik bir hata yapsak anamizdan emdigimiz sütü burnumuzdan getirirsiniz dedim ve cok sinirlendim.

inanin arkadaslar polis de ordaki gasp a ugrayanlar gibi caresiz bir sekilde öylece duruyordu.yukarda veyronun yazisinin altina ekledigim yaziyi bu yüzden yazmistim.

4. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ulan bu tinercileri alıp ağzını burnunu kıracaKsın ibret olsun diye orta yere asacaksın AH ULAN AH

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Biraz off-topiğe kayıyo ama madem anlatılmış ben de sizle başımdan geçen bi olayı paylaşmak istiyorum.

2 yıl önceydi.Bi aptallık edip avrupa yakasında trene binip sirkeciye gidiyodum :) Benim bindiğim vagon ben uyuduğum sırada boşalmış ve in cin top oynuyordu uyandığımda.Sonradan cart diye kapı açıldı ve bi tinerci geldi,çok şükür tek kişiydi :D Ben hiç istifimi bozmadan oturdum.Geldi sigara istedi verdim sonra bunla normal bi şekilde konuştum.Sonrasında telefonun var mı bi arkadaşı arıcam dedi yok canım öğrenciyim dedim.Bu da tren istasyona yaklaşırken kapıya doğru yöneldi tam o sırada cep telefonu bangır bangır ötmez mi :D Ben de şimdi çıkarmasam korktuğumu sanacak diye düşündüm ve çıkardım konuşmaya başladım.

Bu arkadan sessizce gelip elimdeki telefonu kaşla göz arası camdan aşağı yolladı.Telefonumu da daha yeni almıştım ve kolay kolay da bırakacak değildim.Sinirden nevrim dönmğş bi şekilde buna daldım.Ağzı gözü patladı nerdeyse bayılacak duruma geldi ama tiner sarhoşluğundan acıyı hissetmiyordu.Buna son olarak tam güç bi kontra yapıştırdım nihayetinde bayıldı düştü :D

Hemen trenden indim ve telefonu raylarda aramaya başladım ama nafile.İstasyona gidip durumu anlattım insanlara,dedim böyle böyle telefonun sesi son kademede çaldırın mutlaka buluruz falan ama İstanbul işte kimse kimseye güvenemiyo,herkes yok telefon diyordu ve ben kahroluyordum.EN sonunda 2 tane genç adam insanlık gösterdiler çaldıra çaldıra benimle beraber tam 10 dakka telefonu arayıp sonunda buldular,onlara çok minnettar kaldım :)

Her neyse büyük bi sevinç içinde ufak tefek çizikleri olan telefonumu elime aldığımda polis geldi.Bi kaç kişi kaçak girmişler istasyona beni de o kaçaklardan zannedip götürmeye kalkmazlar mı?Durumu anlattım asıl siz bu tinerci denen sokak p..lerine bi çare bulun,canımızdan olcaz falan diye kükredim.Sonra şikayetçi misin tinerci nerde alıp götürelim dedi sert çıktığımı görünce :) Dedim şikayet etsem napcaksınız alıp 2 sille çekip geri bırakıcaksınız.Değerli vaktimi boşuna karakollarda harcayamam,şikayetçi değilim attım dayağımı telefonum da elimde hadi size hayırlı işler dedim atladım trene ve gittim.O zaten son tren yolculuğum oldu :) Yani diyeceğim o ki,bu yaratıklara karşı kimsenin elinden birşey gelmiyor,biraz vahşice düşünebilir olabilirim ama bunların sessizce ortadan kaldırılmaları şart.Yoksa onlar bizi aklımıza gelmiyecek şekillerde yokedecek!

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İşte zfrskr doğru bir örnek vermiş. Benzer hareketler bir de kız arkadaşınıza yapılırsa hiçbir şeyi tanımazsınız arkadaşlar.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Komiser yardımcısı arkadasımın anlattığına göre Bunları alıyorlarmış temiz bir sopa çekiyorlarmış.Ama sabah bırakmak zorunda kalıyorlarmış çünkü kanunda doğru dürüst bir yaptırımı yok. Mesela esrar kullanımındada bu mevcut bırakmak zorunda kalıyorlar. Karakolda yedikleri sopa yanlarına kar kalıyor.

Ayrıyeten bunlar dövülmekle sövülmekle hizaya gelmiyorlar. Kütahyadaki arkadasım bundan 4-5 yıl oncesne kadar oralarda tinerci vs. olmadığını ama büyük şehirlerden kamyonlara doldurulup anadoluya bırakılan gençler yüzünden oralarından kirlendiğinden bahsedişyordu.

Son düzenleme: 16 Haziran 2007
  8. battalgazi

battalgazi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    malatya
    öldururum yada ölurum.

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    yanına giderdim körmüsün kardeşim derdim :D

Son düzenleme: 17 Haziran 2007
    ducker ve sehzadecelik bunu beğendi.
  10. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    2 sene önce arkadaşımın kuzenin kız arkadaşına yolda yürürlerken herifin biri o...pu demiş çocuk 18 diğeri 22 yaşında çocuk bunu dövmüş buda yedirememiş yaş olarakta büyük ya gitmiş almış bıçağı çocuğu bacağından bıcaklamış çocuk acıyla eğilmiş bide sallamış tekrar bıçağı kalbine saplamış sonra çocuğun cenazesine kız gelmemiş ortalıktan kaybolmuş kız yakınlarıda o...pu demiş kıza yani çocuk pisi pisine ölmüş. savcı bi tanıdığımız anlattı hergün o kadar çok olay yaşanıyomuşki abuk sabuk adamın biri sokağa girmiş yol ona ait karşıdan gelen mercedes ters yöne girmiş mercedestekı adam çekil demiş diğeride yol benim sen çekil demiş mercedesteki adamda öylemi demiş inmiş 2 3 kişi adamı delik deşik etmişler. özetle tanımadığınız kimseye bulaşmamanız gerek eğer kız arkadaşınızda sizi kavgadan uzak tutmaya çalışıyorsa gel canım lütfen uyma sen onlara diyerek sizi gerçekten kavgadan uzaklaştırmaya çalışan kro keko değilde hakiki insan gibi bi kızsa duymamazlıktan gelmek en iyisi.

styletime bunu beğendi.
  11. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

anlatmak istediğim tam olarak buydu değmez yani..

12. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu adamı altına aldıktan sonra mı dersin, önce mi dersin Flexor :D

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bunu adamla antreman yaptıktan sonra derim :D

Yada hiç bişey yapmayıp ona oğlum diyip sarılırdım :D

14. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    :) Ana avrat küfretsen bu kadar şok etkisi yapmazdı heralde karşıdaki herife :) Gerçeği bianlık bir dumur yaşanır, herif te anlayana kadar artık ne olur bilinmez :)

15. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    thums: Başka söze gerek yok bence....Tebrikler

16. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    valla sanırım ben nası bi şey yaparım bilemiyorum ama şöyle bisey olabilir. ÖNCE GÖZLERİME BİR PERDE İNER GÖZÜP HİÇ Bİ ŞEY GÖRMEZ SONUÇLARINI DÜŞÜNMEDENDE YAPABİLEĞİM EN KÖTÜ ŞEYİ YAPARIM O GEREKSİZ İNSANA! nedenmi çünkü ben yanında kız olan birisi bana bir şey söylesebile o kızın hatrına çocuğa bi şey demem bi de düşün bi baskası senin kızına laf atıyo bunlar gibileri öyle ulu orta yerde tekme tokat ağız burun dağıtacaksınki öbür itlere örnek olsun

17. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    Üstad çok iyiydi :)

18. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    hiçbişey söylemeden dalarım muhtemelen.dayak bile yesem en azından bişey uğruna yemiş olurum.kafamda 1-2 hafta belki daha fazla beni rahatsız edeceğine bir iki morluk yada çürükle rahatsız etsin daha iyi derim.tabi yanımdaki kızın değerinede bağlı.gerçekten o kızı tanıyorsam ve uzun zaman bir birlikteliğimiz olmuşsa dalarım isterse bi grup olsunlar.ama iki gün birlikte olduğum ve tam olarak tanımadığım bir kız için duymazdan gelirim diye düşünüyorum.tabi olay anında herşey değişebilir.allah kimsenin başına böyle bi olay getirmesin dileğiyle.

19. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    Bence yanlış bir düşünce yanındaki insanı bir önceki köşe başındada tanımış olsan hiç bir Türk Delikanlısı bence yanında bulunan bir bayana laf ettirmemeli.Bu Adamlığa aykırı bence...Yanındaki bayana laf ettiriyorsan o zaman sana başka sıfatlar takarlar ( kesinlikle yanlış anlama şahsına değil laf)

20. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    Haklısın ama uğruna bişeyler yapılacak kız var farklı amaçla yolda birlikte yürüdüğün kız var.:eek:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş