Yanınızdaki kıza yolda laf atılırsa naparsınız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bnce bu konuda avrupayı örnek almamak lazm orda artık işin cılkı çıkmış gençler partilerde kimkime belli değil gençleri bırak yaşını başına almış iş adamları bile eş değiştirme klüplerine üyeler yani bizde laf atıyolar orda direk yanındaki kıza teklif ediyolar :d bu konuda örnek alınacak kişiler cumhuriyet çocuklarıdır kendinden farklı olanlara hoşgörüyle yaklaşmayı bilen ve kimseyi yadırgamayan saygılı Türk gençleri ama sen hayatnda kadının yüzünü bile görmemiş adamı dağdan indirip eğitmeden medeniyete sokarsan lafta atar saldırırda

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bravo işte budur,güzel özetlemişsin Marthel,senin gibi düşünen insanların çoğalması dileğiyle..spsmiley

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tam ben onceki sayfayi okurken soyleyecegim seyi marthel soylemis ve cok guzel ozetlemis, "egitim sart".

4. cig&fir

cig&fir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki karsıdakiler bir veya birden cok kişide olsa önce sertce konusulur.gerekirse kavga edilir.zaten bu noktada bodynin ve vücüt gücünün önemi ortaya cıkıyor
    egitim sart konusuna katılıyorum
    bence herkes en fazla 2 çocuk yapıp adam gibi yetiştirse yasam daha kaliteli türkiye daha kaliteli ve yasanacak bir yer haline gelir nitelikli insan nitelikli insandır sonucta.ama millet 3 kadın 30 çocuk yaparsa
    bakın ben erzurumluyum(dadaşım) ama acıkça söyliyim memlekette bu dogudan gelen göç edip gelen kesim genelde laf atıyor tip tip bakıyor.işin gercegi budur.isteyen kırılsın istiyen darılsın.bu benim gözlemim.delikanlı insanları tenzih ederim
    hayat gittikçe bozuluyor.şükrediyorum bi 50 yıl sonra dünyaya gelmedigime

5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    o günün gelmesinden korkuyorum ne yaparım bilemiyorum katil olmak işden bile deil cok bakan eden oldu ama hiç hırgün cıkmadı laf falan atmaya cesaret edemediler ama bi gün olursa kendimi kaybederim heralde.hani bi an vardır ya gözlerin hiçbişey görmez beyninle güşünmeyi bırakırsın sanki bi şartel var ve onu indirirsin iş biter.insanlar böyle cinayet işliyor

6. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yanınızdaki kıza laf atıldığında ne yapılır ?

a) ciğerlere alınabildiği kadar hava alınır, kollar gövdeden iyice ayrılır bu şekilde 'bizemi dedim birader ' diyerek zanlının üstüne 'yoo yoo yoook abi birine benzettim valla ' cevabı alınana kadar gidilir

b) zanlıyla hiç polemiğe girmeden direk kafa,göz,biceps,triceps nevarsa dalınır.

c) lafı atan adam zaten hıyarın tekidir uğraşmaya değmez o yüzden olay mahaline en yakın bakkaldan bi yoğurt alınır ve herifin üstüne dökmek suretiyle cacık yapılır yoldan geçenlere ikram edilir .

d) duymamazlıktan gelinir.

:D

arkadaşlar şaka bi yana en mantıklısı,eğer adam olayı abartmadıysa, içim acıyarak söylüyorum ki (d)şıkkıdır tamam arkadaşlar spor yapmamız bize iyi kötü bi avantaj sağlar ama en kral bodyci en kral boksör kickboksu nerden geleceği belli olmayan adi bi demir parçasına bakar ki o lafı atan adam bıçaklama alçaklığını da gözünü kırpmadan yapar ve daha sonra bunu övünerek anlatır emin olabilirsiniz Aranızda hatırlayanlar olacaktır taksimde bundan 2 sene kadar önce eğitimleri dillere destan olan ve aynı anda 5-6 kişi ile başa çıktığı söylenen aslan gibi sat komandosunu harcadılar .şimdi nerde senin erkekliğin, insan yanındaki kıza laf atıldığında duymamazlıktan gelirmi diyenler olacak ama gerizekalı bi adamın atığı laftan ne olabilirki.hem girdiniz adama diyelim kızın başına hiç mi bişi gelmicek bundan nasıl emin olabilirsiniz
    o yüzden biraz sabır diyorum arkadaşlar erkeklik mantıklı davranmayı gerektirir.

he bu arada laf atan bi kişi ise şansınızı deneyin derim :D ama 2 kişi ise bir dövüş sporunu hakkını verecek şekilde bilmiyorsanız hiç denemeyin derim(ben denedim biliyorum olmuyo:D)

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    O komandoyu tinerciler sırtından bıçaklamıştı,laf atma mevzusu değil tamamen farklı.

8. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    zfrskr biliyorum öle olduğunu ben o örneği çok güçlü de olsa bir kavga sırasında insanın başına neler gelebileceğini anlatmak için vermiştim.

9. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    uyarı yaparım (sağ yumruk ilk uyarı sol iki devamı kafa):)

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki haklısın,sonuçta Mike tyson da olsan ölebilirsin,mümkün olabildiğince tehlikeden uzak durmak lazım.

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu mevzular kar-zarar hesabı üzerinden sonuca ulaşılacak konular değil.
    Başıma bir iş gelir diye koruyamazsınız yanınızdaki kızı.
    zfrskr, sanmıyorum ki bu dediklerini olay anında uygulayabilesin. Başına geldiğinde nevrin dönecek zaten düşünmeden dalacaksın, emin ol.
    Allah göstermesin tabii ki.

12. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben de zaten mümkün olabildiğince uzak durmaya çalışalım dedim zaten Scwarz,bi tinerci falçata çekince ya da yanındaki nişanlına birisi ağza alınmıcak bi laf atınca burda kimsenin kolay kolay dalmayacağını sanmam :)

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Eh, ben de Allah göstermesin dedim zaten ;)

14. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    herifin teki benim sevdiğim kıza laf atcak bende duymamazlıktan gelcem!!bide teşekkür etseydim var mı öyle bişey.onun kafasını gözünü patlatırım valla hastanelik ederim...

15. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Hiç başıma gelmedi, gelirse de bizde is bitmiş diye düşünürüm öncelikle

16. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Siz dua edinde yanınızdaki kız başkasına bakmasın:D:D(buda iyi bi başlık olabilir aslında:rolleyes:)

17. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    arada bir kuruyunca dudaklarımı yalarım :rolleyes:
    yaklaşık bir yıl kadar önce yine böyle dudağımı yalıyordum :) ardından çeyreğim kadar bir adam yanında büyük ihtimalle karısı, ne yapıyorsun birader dedi
    tikim war ağabey dedim
    tamam biraderim dedi. az daha sarılıp helaleşecektik. Kısacası her erkek tepki gösterir bir şekilde ama sözle ama fiziksel olarak.

18. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    O günün gelmemesi için dua ediyorum . Tek başına kafası güzel değilse kimsenin laf atcağını sanmıyorum.Olurda kronun biri laf atarsa yamulturum acımam ama taksim gibi bir yerde bi tinerci grubu veya cingene vs. laf atarsa duymazdan gelirim para isterlerse 2 ytl verir yollarım.Tineri çekmişse veya haplanmışsa zaten gözü hiç bir şey görmez. Sonuç olarak yanımdaki bayana zarar verebilirler.Hiç bir şey yapamazlarsa tükürürler vs. değmez yani.

Allah kimsenin başına vermesin çok zor durum olsa gerek.

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    veyron ayrica polisler kural geregi tinercileri birsey yapamiyorlar.

20. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    bıraz alakasız kacıcak belkı ama demıssın ya 950 yıl sonra dunyaya gelmedıgıme sukredıorum dıe..Aristoteles 2000 yıl once demıs kı : bu genclık cok kotu yola gıdıo... =))) gerısını sız dusunun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş