Yalvarırım biri bana kilo aldırsın artık..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve serdartemel85 tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. serdartemel85

serdartemel85 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    non stop
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar ben 26 yaşında 1.78 boyunda ve 52 kiloyum şu an.doktora gittim psikolojik dedi.60 kiloydum bi aralar sonra bi kaç olaydan sonra hızla zayıflamaya başladım ve son 3 senede çok kötü oldum artık kat kat giyinmekten resim çektirememekten bıktım valla hi evime kapandım.Antalya da barmenlik yapıordum şimdi kimseler beni bu halde görmesin diye sanayide işe başladım hemde döküm fabrikasında.Ankarada body salonu tavsiyeniz varsa söyleyin,şunu yeyin şunu al deyin alayım,ama lütfen bişeyler yazın ankarada oturan kardeşlerim msj atın kapınıza geleyim yardım edin bana lütfen..

HDMI bunu beğendi.
  2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    20 Nisan-20 Haziran arasında uygulayıp 2 ayda 6 kg aldığım beslenme programım:

11:00 Kalkış
    12:00 250 grm haşlama makarna+150 grm tavuk göğsü
    14:00-15:00 Antrenman
    16:00 125 grm haşlama makarna+150 grm tavuk göğsü
    19:00 125 grm haşlama makarna+150 grm tavuk göğsü
    22:00 1 Litre Süt
    24:00 Yatış

Antrenman yapmadığım off günlerde 4 öğün 125'er gramdan haşlanmış makarna yiyorum.

Yukarıdaki liste her gün kesin yediğim besinler.

HDMI bunu beğendi.
  3. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Doktorlar çare bulamadıkları herşeye piskolojik diyip geçiştiriyorlar. Beslenme programlarına bak yada iyi bir doktor bul. Tek doktorun lafına bakıpta hiç bir şeye küsme. Piskolojik kilo alamayanı daha önce ne duydum ne gördüm. Beslenme programlarını araştır ve kendine en iyi cevap veren programı harfiyen uygula.

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    13-16 yaş arası hep 55-58 kiloydum. 6-7 ay beslenmeme ağırlık veridm. Şu an 67 kiloyum.

Sabah peynirli omlet 3-4 yumurta + normal kahvaltı

Gün içerisinde et-tavuk ağırlıklı beslenme

Gece yatmadan önce aşırı miktarda karbonhidrat-protein alımı.

5. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Kilo almak için proteine nazaren karbonhidrata daha çok ihtiyacın olur. Benim nasıl beslendiğime gelicek olursak. Sabahları yoğurta yulaf karıştırıp içine bal koyuyorum. Enerji karbonhidrat ve protein bakımından iyi oluyor. Ekmeğin arasına lor peyniri domates ketçap(lor biraz kurudur ketçap yumuşatır iyi gelir) yiyorum. Kafama esiyo bazen yarım ekmek tost yapıyorum bol kaşarlı içine ketçap zeytin koyuyorum. Öğle ve akşam yemeğinde makarna ve pilavı patlayana kadar yiyorum. Beyaz ekmek tüketmiyorum onun yerine kepek veya tam tahıllı ekmek tüketiyorum. Haftada 3 kutu ton balığı yiyorum. Lor peynirinden tavada yağsız gözleme yapıyorum. Ve tabiki yağsız olarak bulduğum herşeyi yiyorum. 3 öğün değilde 6 öğün yemelisin azar azar. Bi anda o kadar protein yüklersen çoğu vücuttan atılacaktır bu yüzden 6 öğün en iyisi. Bol bol su tüket. Özellikle idman sonrasında alabildiğin kadar protein ve karbonhidrat almaya bak enzimler daha hızlı çalışacağı için daha yararlı olucaktır. Sabahları yarım litre yarım yağlı süt, ana öğünlerde yoğurt bunları soframdan ayırmam. 1 Senede 24 kilo aldım.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri : kilo almak,

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş